2012 Uitslag stratenloop Zoutelande PDF Afdrukken
PZC-stratenloopcircuit 2011
Zoutelande GECORRIGEERDE 10 km Tijden (-46 seconden i.v.m. discommunicatie start)
001 Pleijte Tim          Dynamica         001 0:31:46   1eH20  
002 Overgaauw Ronnie     Dynamica         822 0:32:08   2eH20  
003 Kok Martijn de       Dynamica         047 0:32:54   3eH20  
004 Adan Erwin           Dynamica         777 0:33:27   4eH20  
005 Harmes Erwin         Dynamica         002 0:33:34   5eH20  
006 Francke Jesper       Dynamica         003 0:34:11   6eH20  
007 Buijs Tjitte vd      Middelburg       746 0:34:13   7eH20  
008 Beije Arjan          DeltaSport       077 0:34:40   8eH20  
009 Kooten Ruben van     Lunteren         776 0:34:50   9eH20  
010 Noorden Huub van     AV'56            023 0:34:53  10eH20  
011 Vasseur Remy         Vlissingen       750 0:35:16  11eH20  
012 Hoosemans Ruud       Dynamica         774 0:35:40  12eH20  
013 NieuwenhuijzeLaurent Krabbendijke     011 0:35:44  13eH20  
014 Brosens Ruud         Breda            043 0:35:55  14eH20  
015 Balkenende Luuk      AV'56            782 0:36:04  15eH20  
016 Boks Jorim de        Middelburg       756 0:36:20  16eH20  
017 Faes Adrie           Dynamica         766 0:36:25   1eH45  
018 Mud Menno            Friesland        761 0:36:31   1eH35  
019 Hofland Robin        Dynamica         775 0:36:34   2eH45  
020 Walhout Adriaan      Middelburg       090 0:36:36  17eH20  
021 Wondergem Lous       Dynamica         082 0:36:55  18eH20  
022 Maarten              Kapelle          752 0:36:59  19eH20  
023 Geschiere Gilles     Meliskerke       081 0:37:03   2eH35  
024 Vos Robin de         AV'56            799 0:37:07  20eH20  
025 Verhage Arjo         Dynamica         092 0:37:28   3eH35  
026 Hollander Rene den   Meliskerke       089 0:37:32  21eH20  
027 Moerdijk Lindert     Arnemuiden       764 0:37:39  22eH20  
028 Bekink Michel        Goes             005 0:37:43   4eH35  
029 Kok Marianne de      Dynamica         810 0:37:45   1eD35  
030 Huibregtse Danny     Westkapelle      073 0:37:47  23eH20  
031 Adriaanse Gertjan    Dynamica         020 0:37:48  24eH20  
032 Guyse Rudy van       Stekene B        789 0:37:50   3eH45  
033 Louws Kees           Middelburg       820 0:37:58   5eH35  
034 Stroo Marinus        Middelburg       056 0:38:00  25eH20  
035 Kramer Hannuel       Dynamica         749 0:38:09  26eH20  
036 Koole Chris          AV'56            014 0:38:12   4eH45  
037 Ritsema JaapJan      Dynamica         016 0:38:14   6eH35  
038 Keeken Rick van      AV'56            013 0:38:31   5eH45  
039 Tiethof Cas          Dynamica         094 0:38:42   7eH35  
040 Heilbron Dennis      Dynamica         032 0:39:03   8eH35  
041 Horssen Pieter van   Dynamica         086 0:39:05   1eH55  
042 Dekker Peter         Dynamica         017 0:39:23   9eH35  
043 Verhage Bram         Dynamica         061 0:39:26   6eH45  
044 Smit Chris de        RKHAV            088 0:39:44  27eH20  
045 Meeuwse Jos          Dynamica         034 0:39:46   7eH45  
046 Carol Robert         Middelburg       008 0:39:50   8eH45  
047 Dekker Alexander     Dynamica         015 0:39:56  28eH20  
048 Feas Jan             Partehnon        765 0:39:59   2eH55  
049 Boogaard Wilco       Middelburg       065 0:40:02  10eH35  
050 Luitwieler Jackey    Dynamica         788 0:40:04   9eH45  
051 Poortvliet Pieter    Veere            036 0:40:10  29eH20  
052 Vos Patrick de       AV'56            798 0:40:14  30eH20  
053 Lous Henk            Dynamica         078 0:40:18  10eH45  
054 Visser Bart de       Serooskerke      055 0:40:25  31eH20  
055 Koster Jan de        Krabbendijke     068 0:40:27  32eH20  
056 Poortvliet Frans     Souburg          044 0:40:28  33eH20  
057 Louwerse Remi        Dynamica         046 0:40:30  34eH20  
058 Lange Marcel de      Dynamica         030 0:40:39  11eH35  
059 Poortvliet Rinus     Souburg          040 0:40:41   3eH55  
060 Besuijen Wim         Dynamica         053 0:40:47   4eH55  
061 Kleinepier Loura     Middelburg       299 0:40:50   1eD20  
062 Overweel John        Dynamica         093 0:40:58   5eH55  
063 Ridder Cor de        Arnemuiden       783 0:41:07  12eH35  
064 Vlieger Anne de      AV'56            288 0:41:17   2eD20  
065 Pagter Rob de        Ritthem          041 0:41:33  13eH35  
066 Graaf Marti de       Wemeldinge       771 0:41:36  14eH35  
067 Toussaint Marco      Goes             758 0:41:39  11eH45  
068 Boon Jonathan        Souburg          018 0:41:42  35eH20  
069 Linde Annet van der  AV'56            298 0:41:45   2eD35  
070 Put Jos              Vlissingen       759 0:41:48  12eH45  
071 Dijkstra Seth        Middelburg LPK   817 0:42:00  15eH35  
072 Nieuwenhuize         AV'56            747 0:42:06  36eH20  
073 Herder Astrid den    AV'56            281 0:42:09   3eD20  
074 Verschuure Monique   Yerseke          294 0:42:11   4eD20  
075 Visser Eric de       Domburg          768 0:42:15  37eH20  
076 Visser Kees de       Aagtekerke       075 0:42:27  13eH45  
077 Steketee Maurice     Middelburg       757 0:42:30  38eH20  
078 Vos Arjan de         DeltaSport       785 0:42:43  14eH45  
079 Velde Annemiek v d   DeltaSport       778 0:42:47   5eD20  
080 Plessius Dennis      AV'56            048 0:43:00  16eH35  
081 Aartsen Arthur van   Dynamica         762 0:43:03  17eH35  
082 Staal Kees           Aagtekerke       804 0:43:07  18eH35  
083 Rijke leo de         Vlissingen       095 0:43:12  15eH45  
084 Geerse Jeffrey       Vlissingen       802 0:43:14  19eH35  
085 Frederiks Ruud       s-Heerenhoek     007 0:43:17   6eH55  
086 Poortvliet JanWillem Arnemuiden       753 0:43:23  39eH20  
087 Meeuwse Jan Willem   Kwadendamme      755 0:43:29  16eH45  
088 Regt Bianca de       Koudekerke       794 0:43:43   6eD20  
089 Meeuwsen Peter       Krabbendijke     067 0:44:12  40eH20  
090 Gilst Paola van      Goes             297 0:44:30   3eD35  
091 Prenger Roely        Dynamica         295 0:44:44   7eD20  
092 Rijke Ronald de      Dynamica         795 0:44:59  20eH35  
093 Jongeneel Rob        Middelburg       767 0:45:10  17eH45  
094 Jansen Rianne        Middelburg       282 0:45:26   8eD20  
095 Kramer Acronius      AV'56            074 0:45:29   7eH55  
096 Borra Jan            Biggekerke       038 0:45:31  41eH20  
097 Schurink Peter       Vlissingen       050 0:45:40  18eH45  
098 Brouwer Sjaak        Dynamica         772 0:45:43  19eH45  
099 Vries Jannie de      Dynamica         285 0:45:48   1eD45  
100 Plessius Walter      AV'56            031 0:45:50  21eH35  
101 Kouwier Ruben        Middelburg       754 0:45:52  42eH20  
102 Willemse Arno        Zoutelande       769 0:45:58  20eH45  
103 Adriaanse Marcel     Middelburg       760 0:46:01  22eH35  
104 Geldof Ruud          Dynamica         809 0:46:04  21eH45  
105 Paardekooper Rinus   AV'56            064 0:46:12  22eH45  
106 Kramer Adre          Yerseke          079 0:46:42  23eH35  
107 Flikweert Rian       Dynamica         293 0:46:53   2eD45  
108 Putten Carel van     Kerkwerve        009 0:47:00   1eH65  
109 Houmes Harriette     Middelburg       280 0:47:04   4eD35  
110 Stegers Bill         Vlissingen       058 0:47:22  24eH35  
111 Joosse Rinus         AV'56            019 0:47:36   2eH65  
112 Overloop Martin      Kapelle          060 0:47:55   8eH55  
113 Poortvliet Sico      Middelburg       091 0:47:57  23eH45  
114 Besuijen Jan         Serooskerke      062 0:48:00   9eH55  
115 Tempelaar Ineke      Dynamica         283 0:48:04   3eD45  
116 Tijhuis Ton          Vlissingen       790 0:48:07  25eH35  
117 Geschiere Suzanne    Dynamica         808 0:48:18   4eD45  
118 Sipma Jan            Meliskerke       006 0:48:32  10eH55  
119 Bruijne Cynthia de   Middelburg       813 0:48:35   5eD35  
120 Bostelaar Rens       Koudekerke       748 0:48:37  24eH45  
121 Perk Annelies van de Westkapelle      811 0:48:39   6eD35  
122 Luitwieler Jaap      Dynamica         773 0:48:53  11eH55  
123 Poppe Wilbert        Arnemuiden       763 0:48:57  43eH20  
124 Koole Arjan          Arnemuiden       796 0:49:00  44eH20  
125 Noordijke Adrie      Zierikzee avVN   072 0:49:04   3eH65  
126 Schroevers Nic       Zoutelande       797 0:49:06  26eH35  
127 Verhage Piet         Westkapelle      085 0:49:10   4eH65  
128 Focke Wim            Middelburg       786 0:49:12  12eH55  
129 Neels Jan            AV'56            821 0:49:26  25eH45  
130 Priem Arthur         Koudekerke       059 0:49:37  26eH45  
131 Wilde Lena de        avVN Vlissingen  290 0:49:52   5eD45  
132 Lensen Dignus        Dynamica         781 0:49:55  13eH55  
133 Sluijs Esther van    Kloetinge        812 0:50:40   7eD35  
134 Joosse Hans          Middelburg       805 0:50:50  14eH55  
135 Mesie Marjolein      Zoutelande       791 0:51:11   8eD35  
136 Joosse Cees          Arnemuiden       751 0:51:14  15eH55  
137 Harinck Angelique    Dynamica         289 0:51:16   9eD35  
138 Theune Wendy         Vlissingen       780 0:53:11  10eD35  
139 Besuijen Marije      Dynamica         287 0:54:02   9eD20  
140 Willemse Ina         Zoutelande       770 0:54:53   6eD45  
141 Nijssen Sebastian    Dynamica         052 0:56:21  27eH35  
142 Paardekooper Miranda Goes             284 0:57:10   7eD45  
143 Pluijlaar Cirelle    Dynamica         801 0:58:10  10eD20  
144 Janse Rian           Zoutelande       784 0:59:16  11eD20  
145 Pluijlaar Hans       Dynamica         076 0:59:57   5eH65  
146 Dingemanse Jurgen    Biggekerke       069 1:00:28  27eH45  
147 Kleven Lenie van     Vlissingen       279 1:00:34   8eD45  
Don-Risicobeheer jeugdcircuit 2011
   ,2 km
001 Ridder Rens de       Dynamica         972 0:05:42   1eJ13  
002 Verhage Joram        Dynamica         953 0:05:46   2eJ13  
003 Harinck Sergio       Dynamica         982 0:05:53   1eJ11  
004 Graaf Robert de      Wemeldinge       974 0:05:57   1eJ09  
005 Putten Axl van       Wemeldinge       987 0:06:11   2eJ11  
006 Graaf Brigitte de    Wemeldinge       975 0:06:22   1eM11  
007 Daalen Evy van       AV'56            994 0:06:23   1eM09  
008 Putten Shellby van   AV'56            988 0:06:25   2eM09  
009 Slabbekoorn Femke    AV'56            992 0:06:40   1eM13  
010 Houtzager Ruchama    DeltaSport       962 0:06:41   3eM09  
011 Verhage Rick         Aagtekerke       970 0:06:52   2eJ09  
012 Lange Nikita de      Dynamica         990 0:06:55   2eM11  
013 Geldof Jasmijn       Dynamica         986 0:07:06   4eM09  
014 Janson Bram          Dynamica         999 0:07:11   1eJ07  
015 Daalen Tamar van     AV'56            993 0:07:22   5eM09  
016 Harthoorn Patrick    Kapelle          952 0:07:34   3eJ09  
017 Graaf Amy de         Wemeldinge       973 0:07:37   1eM07  
018 Lievense Carmen      Middelburg       955 0:07:42   2eM07  
019 Lange Nina de        Middelburg       989 0:07:44   6eM09  
020 Hage Jarco           Arnemuiden       956 0:07:50   2eJ07  
021 Janson Sascha        Dynamica         998 0:07:56   7eM09  
022 Lievense Renate      Middelburg       954 0:08:08   3eM07  


>>>>>PZC-stratenloopcircuit 2012 mannen
>>>>>naam                  vereniging        stn  yer zou dom wkp bhs vli   ptn
001  Pleijte Tim           Dynamica          001  500 500                   1000 01H20
002  Kok Martijn de        Dynamica          047  499 499                   0998 02H20
003  Harmes Erwin          Dynamica          002  498 498                   0996 03H20
004  Francke Jesper        Dynamica          003  495 497                   0992 04H20
005  Beije Arjan           DeltaSport        077  496 496                   0992 05H20
006  NieuwenhuijzeLaurent  Krabbendijke      011  493 494                   0987 06H20
007  Noorden Huub van      AV'56             023  492 495                   0987 07H20
008  Brosens Ruud          Breda             043  491 493                   0984 08H20
009  Wondergem Lous        Dynamica          082  490 491                   0981 09H20
010  Geschiere Gilles      Meliskerke        081  488 490                   0978 01H35
011  Bekink Michel         Goes              005  486 487                   0973 02H35
012  Adriaanse Gertjan     Dynamica          020  485 485                   0970 10H20
013  Huibregtse Danny      Westkapelle       073  483 486                   0969 11H20
014  Koole Chris           AV'56             014  482 483                   0965 01H45
015  Ritsema JaapJan       Dynamica          016  481 482                   0963 03H35
016  Heilbron Dennis       Dynamica          032  484 479                   0963 04H35
017  Verhage Bram          Dynamica          061  478 476                   0954 02H45
018  Carol Robert          Middelburg        008  477 473                   0950 03H45
019  Dekker Peter          Dynamica          017  472 477                   0949 05H35
020  Meeuwse Jos           Dynamica          034  475 474                   0949 04H45
021  Dekker Alexander      Dynamica          015  474 472                   0946 12H20
022  Visser Bart de        Serooskerke       055  476 468                   0944 13H20
023  Lous Henk             Dynamica          078  473 469                   0942 05H45
024  Boogaard Wilco        Middelburg        065  465 471                   0936 06H35
025  Koster Jan de         Krabbendijke      068  469 467                   0936 14H20
026  Lange Marcel de       Dynamica          030  471 464                   0935 07H35
027  Poortvliet Frans      Souburg           044  467 466                   0933 15H20
028  Louwerse Remi         Dynamica          046  466 465                   0931 16H20
029  Besuijen Wim          Dynamica          053  468 462                   0930 01H55
030  Poortvliet Rinus      Souburg           040  462 463                   0925 02H55
031  Pagter Rob de         Ritthem           041  464 460                   0924 08H35
032  Boon Jonathan         Souburg           018  461 459                   0920 17H20
033  Visser Kees de        Aagtekerke        075  460 458                   0918 06H45
034  Plessius Dennis       AV'56             048  459 457                   0916 09H35
035  Frederiks Ruud        s-Heerenhoek      007  457 455                   0912 03H55
036  Plessius Walter       AV'56             031  452 450                   0902 10H35
037  Paardekooper Rinus    AV'56             064  450 449                   0899 07H45
038  Meeuwsen Peter        Krabbendijke      067  444 454                   0898 18H20
039  Kramer Acronius       AV'56             074  441 453                   0894 04H55
040  Kramer Adre           Yerseke           079  445 448                   0893 11H35
041  Borra Jan             Biggekerke        038  440 452                   0892 19H20
042  Joosse Rinus          AV'56             019  446 445                   0891 01H65
043  Putten Carel van      Kerkwerve         009  443 447                   0890 02H65
044  Schurink Peter        Vlissingen        050  438 451                   0889 08H45
045  Overloop Martin       Kapelle           060  439 444                   0883 05H55
046  Stegers Bill          Vlissingen        058  437 446                   0883 12H35
047  Sipma Jan             Meliskerke        006  436 441                   0877 06H55
048  Priem Arthur          Koudekerke        059  435 438                   0873 09H45
049  Noordijke Adrie       Zierikzee avVN    072  433 440                   0873 03H65
050  Nijssen Sebastian     Dynamica          052  431 437                   0868 13H35
051  Pluijlaar Hans        Dynamica          076  430 436                   0866 04H65
052  Caspel Wouter van     Dynamica          042  497                       0497 20H20
053  Keulen Adriaan van    Middelburg        004  494                       0494 21H20
054  Walhout Adriaan       Middelburg        090      492                   0492 22H20
055  Joziasse Sjacco       Dynamica          066  489                       0489 14H35
056  Verhage Arjo          Dynamica          092      489                   0489 15H35
057  Hollander Rene den    Meliskerke        089      488                   0488 23H20
058  Vinden Gert van der   Biggekerke        025  487                       0487 10H45
059  Stroo Marinus         Middelburg        056      484                   0484 24H20
060  Keeken Rick van       AV'56             013      481                   0481 11H45
061  Wilde Jan de          AV'56             049  480                       0480 12H45
062  Tiethof Cas           Dynamica          094      480                   0480 16H35
063  Male Gerard v d       Westkapelle       070  479                       0479 13H45
064  Horssen Pieter van    Dynamica          086      478                   0478 07H55
065  Smit Chris de         RKHAV             088      475                   0475 25H20
066  Poortvliet Pieter     Veere             036      470                   0470 26H20
067  Velkers Michel        'sHArendskerke    012  470                       0470 17H35
068  Keulen Bram van       Meliskerke        045  463                       0463 18H35
069  Overweel John         Dynamica          093      461                   0461 08H55
070  Liefbroer Joost       Souburg           039  458                       0458 27H20
071  Vries Jan de          Biggekerke        057  456                       0456 09H55
072  Rijke leo de          Vlissingen        095      456                   0456 14H45
073  Saija Boy             Dynamica          027  455                       0455 15H45
074  Schouls Marcel        DeltaSport        026  454                       0454 19H35
075  Tuin Tonnis v d       AV'56             083  453                       0453 16H45
076  Huurman Wim           AV'56             033  451                       0451 17H45
077  Paauwe Remco          Kapelle           071  449                       0449 28H20
078  Westeinde Marco v't   Arnemuiden        051  448                       0448 20H35
079  Bakker Gertjan        AV'56             028  447                       0447 21H35
080  Poortvliet Sico       Middelburg        091      443                   0443 18H45
081  Besuijen Jan          Serooskerke       062      442                   0442 10H55
082  Mesu Ruud             Vlissingen        080  442                       0442 29H20
083  Verhage Piet          Westkapelle       085      439                   0439 05H65
084  Dingemanse Jurgen     Biggekerke        069      435                   0435 19H45
085  Aspert Jack van       Dynamica          035  434                       0434 11H55
086  Jobse Jan             Dynamica          063  432                       0432 12H55
087  Poortvliet Hugo       Dynamica          054  429                       0429 06H65


>>>>>PZCstratenloopcircuit 2012 vrouwen
>>>>>naam                  vereniging        stn  yer zou dom wkp bhs vli   ptn
001  Kleinepier Loura      Middelburg        299  500 500                   1000 01D20
002  Linde Annet van der   AV'56             298  499 498                   0997 01D35
003  Verschuure Monique    Yerseke           294  498 496                   0994 02D20
004  Prenger Roely         Dynamica          295  497 494                   0991 03D20
005  Jansen Rianne         Middelburg        282  496 493                   0989 04D20
006  Vries Jannie de       Dynamica          285  495 492                   0987 01D45
007  Flikweert Rian        Dynamica          293  494 491                   0985 02D45
008  Houmes Harriette      Middelburg        280  493 490                   0983 02D35
009  Tempelaar Ineke       Dynamica          283  492 489                   0981 03D45
010  Wilde Lena de         avVN Vlissingen   290  491 488                   0979 04D45
011  Harinck Angelique     Dynamica          289  490 487                   0977 03D35
012  Besuijen Marije       Dynamica          287  488 486                   0974 05D20
013  Paardekooper Miranda  Goes              284  486 485                   0971 05D45
014  Vlieger Anne de       AV'56             288      499                   0499 06D20
015  Herder Astrid den     AV'56             281      497                   0497 07D20
016  Gilst Paola van       Goes              297      495                   0495 04D35
017  Erdtsieck Rosette     Dynamica          291  489                       0489 05D35
018  Huurman Geertje       AV'56             292  487                       0487 06D45
019  Kleven Lenie van      Vlissingen        279      484                   0484 07D45

>>>>>Don Risicobeheer jeugdcircuit 2012 
>>>>>naam                  vereniging        stn  yer zou dom wkp bhs vli   ptn
001  Ridder Rens de        Dynamica          972  500 500                   1000 01J13
002  Harinck Sergio        Dynamica          982  498 498                   0996 01J11
003  Graaf Robert de       Wemeldinge        974  497 497                   0994 01J09
004  Daalen Evy van        AV'56             994  494 494                   0988 01M09
005  Putten Shellby van    AV'56             988  492 493                   0985 02M09
006  Graaf Brigitte de     Wemeldinge        975  488 495                   0983 01M11
007  Slabbekoorn Femke     AV'56             992  491 492                   0983 01M13
008  Geldof Jasmijn        Dynamica          986  486 488                   0974 03M09
009  Lange Nikita de       Dynamica          990  485 489                   0974 02M11
010  Verhage Rick          Aagtekerke        970  483 490                   0973 02J09
011  Janson Bram           Dynamica          999  482 487                   0969 01J07
012  Daalen Tamar van      AV'56             993  481 486                   0967 04M09
013  Graaf Amy de          Wemeldinge        973  480 484                   0964 01M07
014  Lange Nina de         Middelburg        989  476 482                   0958 05M09
015  Janson Sascha         Dynamica          998  477 480                   0957 06M09
016  Tatenhove Rick v      Kapelle           968  499                       0499 02J13
017  Verhage Joram         Dynamica          953      499                   0499 03J13
018  Putten Axl van        Wemeldinge        987      496                   0496 02J11
019  Kramer Rick           Yerseke           969  496                       0496 03J11
020  Herwijnen Joel v      Schore            966  495                       0495 03J09
021  Heikoop Iris          DeltaSport        965  493                       0493 07M09
022  Houtzager Ruchama     DeltaSport        962      491                   0491 08M09
023  Veerhoek Thomas       Meliskerke        983  490                       0490 04J11
024  Meeuwsen Martijn      Krabbendijke      980  489                       0489 04J13
025  Veerhoek Max          Meliskerke        981  487                       0487 04J09
026  Harthoorn Patrick     Kapelle           952      485                   0485 05J09
027  Klinke Anique van     Nieuwerkerk       997  484                       0484 09M09
028  Lievense Carmen       Middelburg        955      483                   0483 02M07
029  Hage Jarco            Arnemuiden        956      481                   0481 02J07
030  Lievense Renate       Middelburg        954      479                   0479 03M07
031  Meeuwsen Robert Jan   Krabbendijke      979  479                       0479 05J11
032  Kramer Sven           AV'56             995  478                       0478 03J07
033  Keulen Jurjen van     Meliskerke        984  475                       0475 04J07
034  Meeuwsen Christian    Krabbendijke      978  474                       0474 06J09
035  Verhulst Mike         Westkapelle       971  473                       0473 06J11
036  Keulen Sophie van     Meliskerke        985  472                       0472 03M11
037  Minnaard Jesper       Yerseke           967  471                       0471 05J07
038  Nieuwenhuize Peter    Yerseke           976  470                       0470 06J07
039  Nieuwenhuize Larissa  Yerseke           977  469                       0469 04M11
 
opmerkingen binnen vijf dagen
o.v.v startnummer naar 
 Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
 
    organisatie: DYNAMICA Delta Sport
 
Joomla templates by a4joomla