za 21/05/16 - Zeeuws Kampioenschap Pupillen


Zeeuws Kampioenschap Pupillen 
ADSV Dynamica   Zaterdag 21 mei 2016
Voorlopig Chronologisch overzicht
Sportpark Vrijburg, Vlissingen
10.00 uur 40 meter S Meis pup C series Verspringen Bak 1 Verspringen Bak 2
10.10 uur 40 meter S Jong pup C series 10.20 uur Meis pup C 10.00 uur Meis pup A2
10.15 uur 40 meter S Meis pup B series 11.00 uur Jong pup A1 10.50 uur Meis pup B
10.25 uur 40 meter S Jong pup B series 11.45 uur Jong pup A2 11.30 uur Jong pup B
10.35 uur 60 meter S Meis pup A1 series 12.35 uur Jong pup C 12.30 uur Meis pup A1
10.40 uur 60 meter S Jong pup A1 series
10.50 uur 60 meter S Meis pup A2 series
11.00 uur 60 meter S Jong pup A2 series Hoogspringen Bak 1 Hoogspringen Bak 2
10.20 uur Jong pup C 10.45 uur Meis pup A1
11.50 uur 40 meter F Meis pup B finale 11.10 uur Meis pup C 11.50 uur Jong pup A1
12.05 uur 40 meter F Meis pup C finale 12.00 uur Meis pup B 12.40 uur Jong pup A2
12.10 uur 40 meter F Jong pup C finale 12.50 uur Jong pup B 13.30 uur Meis pup A2
12.15 uur 40 meter F Jong pup B finale
12.20 uur 60 meter F Meis pup A1 finale Balwerpen  Kogelstoten
12.25 uur 60 meter F Meis pup A2 finale 10.35 uur Jong pup B 10.00 uur Jong pup A2
12.30 uur 60 meter F Jong pup A2 finale 11.25 uur Jong pup C 11.00 uur Meis pup A2
12.35 uur 60 meter F Jong pup A1 finale 12.15 uur Meis pup C 12.40 uur Jong pup A1
13.00 uur Meis pup B 13.30 uur Meis pup A1
13.10 uur 1000 meter Meis pup A2
13.15 uur 600 meter Meis pup C
13.20 uur 1000 meter Meis pup A1
13.25 uur 600 meter Jong pup C
13.30 uur 1000 meter Jong pup A1
13.40 uur 1000 meter Jong pup B
13.45 uur 1000 meter Jong pup A2
13.50 uur 1000 meter Meis pup B
14.15 uur 4 x 40 meter
14.25 uur 4 x 60 meter
Meis pup C Jong pup C Meis pup B Jong pup B
10.00 uur 40 meter S 10.10 uur 40 meter S 10.15 uur 40 meter S 10.25 uur 40 meter S
10.20 uur Verspringen Bak 1 10.20 uur Hoogspringen Bak 1 10.50 uur Verspringen Bak 2 10.35 uur Balwerpen 
11.10 uur Hoogspringen Bak 1 11.25 uur Balwerpen  11.50 uur 40 meter F 11.30 uur Verspringen Bak 2
12.05 uur 40 meter F 12.10 uur 40 meter F 12.00 uur Hoogspringen Bak 1 12.15 uur 40 meter F
12.15 uur Balwerpen  12.35 uur Verspringen Bak 1 13.00 uur Balwerpen  12.50 uur Hoogspringen Bak 1
13.15 uur 600 meter 13.25 uur 600 meter 13.50 uur 1000 meter 13.40 uur 1000 meter
14.15 uur 4 x 40 meter 14.15 uur 4 x 40 meter 14.15 uur 4 x 40 meter 14.15 uur 4 x 40 meter
Meis pup A1 Jong pup A1 Meis pup A2 Jong pup A2
10.35 uur 60 meter S 10.40 uur 60 meter S 10.00 uur Verspringen Bak 2 10.00 uur Kogelstoten
10.45 uur Hoogspringen Bak 2 11.00 uur Verspringen Bak 1 10.50 uur 60 meter S 11.00 uur 60 meter S
12.20 uur 60 meter F 11.50 uur Hoogspringen Bak 2 11.00 uur Kogelstoten 11.45 uur Verspringen Bak 1
12.30 uur Verspringen Bak 2 12.35 uur 60 meter F 12.25 uur 60 meter F 12.30 uur 60 meter F
13.20 uur 1000 meter 12.40 uur Kogelstoten 13.10 uur 1000 meter 12.40 uur Hoogspringen Bak 2
13.30 uur Kogelstoten 13.30 uur 1000 meter 13.30 uur Hoogspringen Bak 2 13.45 uur 1000 meter
14.25 uur 4 x 60 meter 14.25 uur 4 x 60 meter 14.25 uur 4 x 60 meter 14.25 uur 4 x 60 meter
Bij de sprintnummers gaan de winnaars van de seris en de tijdsnelsten door naar de Finale
Bij de lange afstanden alles in 1 serie
Op de onderdelen verspringen, kogelstoten en balwerpen hebben alle deelnemers recht op drie pogingen.
De vier besten gaan door naar de finale en hebben recht op nog drie pogingen.