Trainingsoverzicht

Overzicht trainingen 

Tijdens de schoolvakanties is er voor de jeugd GEEN TRAINEN!!

De pupillen (mini, C en B) trainen in de winter tot aan de voorjaarsvakantie op donderdagavond in de zaal.

Dag

Tijd

Plaats

Bestemd voor

Trainer

Specifiek

Maandag

18:00-19:00

Vrijburg

Mini+C pupillen

Erik Bout, Hugo Visser, Sascha Janson

Techniek/lopen

 

18:00-19:00

Vrijburg

B pupillen

Miquel van Tongeren, Paulette de Kraker

Techniek/lopen

 

18:00-19:00

Vrijburg

A1 pupillen

Frank Visser

Techniek/lopen

 

18:00-19:00

Vrijburg

A2 pupillen

Caroline Veringa, Karin Bastian

Techniek/lopen

 

18:30-19:30

Vrijburg

Alle junioren

Jacky Luitwieler, Ard Wondergem, Kim

Algemeen brede training/gezamenlijke warming up

(geen Sprint)

mila wedstrijdatleten

 

18:30-19:30

Vrijburg

G-atletiek

Marja Visser

G-atleten

 

20:00-21:00

Vrijburgbad

Triatleten

 Thierry Potin

zwemtraining

Dinsdag

10:00-11:30

Vrijburg

Groep Ochtend Lopers Dynamica

John Overweel

Looptraining

 

18:00-19:30

Vrijburg

Junioren Sprint

Daan van Oosten

Specialisatietraining Sprint/horden (ver?)

 

18:45-20:15

Vrijburg

Jun BA/Senioren

André Stroo, Henk Leeftink, John Overweel

Looptraining (lange afstand)

Woensdag

9:30-11:00

PP Oranjezon, Vrouwenpolder

Nordic Walking

Hilda Wösten

Lineke Witte

 

 

17:00-18:00

Vrijburgbad

Triatleten Jeugd

Ellen Risteau/Niels Koole

Zwemtraining

 

 

 

selectie a2 -pupillen/ D-Junioren

 

 

 

18:00-19:00

Vrijburg

Jacky Luitwieler

Annemieke, Daphne Zerbib

Specialisatietraining mila (programma Kim)

techniek (spring/werp) wedstrijdatleten

 

19:30 - 20:30

Vrijburg

Ladies Night

John Overweel, Henk Leeftink

Looptraining

Donderdag

09:15-10:30

Kanovijver Vlis.

Recreanten

Anneke van Velzen

Looptraining

 

9:30-11:00

PP Oranjezon,

Vrouwenpolder

Nordic Walking

Hilda Wösten, Lineke Witte

 

 

20.00- 21.00

Vrijburgbad

Triatleten

 Jan Brink

Zwemtraining

 

18:00-19:00

Vrijburg

Mini- C-pupillen 

Erik Bout, Hugo Visser, Sascha Janson

Techniek

 

18:00-19:00

Vrijburg

B-pupillen

Miquel van Tongeren

Techniek

 

18:00-19:00

Vrijburg

A1 pupillen

Frank Visser

Techniek

 

18:00-19:00

Vrijburg

A2 pupillen

Caroline Veringa, Lynn Sommeijer

Techniek

 

18:30-19:30

Vrijburg

Junioren

Joost Pluijlaar, Erik Janson

Algemeen brede training 

 

18:00-19:30

Vrijburg

Junioren - sprint

Daan van Oosten

Specialisatietraining Sprint/horden

 

19:00-20:15

Vrijburg

Jun BA/Senioren

Anjolie Engels

Looptraining

 

19:30-20:30

Vrijburg

Senioren (recreanten)

Joost Pluijlaar

 

Looptraining

Zondag

09:30-11:00

Kanovijver Vlis.

Senioren (Recreanten)

Ron Dellebeke, Ton van Eenennaam, Rian van de Broeke

Looptraining (Vaartspel)

 

09:30-11:00

Kanovijver Vlis.

Nordic walking

Joost en Astrid Pluijlaar, Rian van den Broeke, Jacky Luitwieler