Trainingsoverzicht

Overzicht trainingen 

Tijdens de schoolvakanties is er voor de jeugd GEEN TRAINEN!!

LET OP: TIJDEN EN LOCATIES KUNNEN TIJDELIJK AFWIJKEN IVM CORONAMAATREGELEN. NEEM CONTACT OP MET JE TRAINER OF DE SECRETARIS ALS JE NIET WEET HOE LAAT OF WAAR JE MOET ZIJN.

De pupillen (mini, C en B) trainen in de winter tot aan de voorjaarsvakantie op donderdagavond in de zaal.

Dag

Tijd

Plaats

Bestemd voor

Trainer

Specifiek

Maandag

18:00-19:00

Vrijburg

Mini+C pupillen

Erik Bout, Hugo Visser, Sascha Janson

Techniek/lopen

 

18:00-19:00

Vrijburg

B pupillen

Frank Vanbesien

Techniek/lopen

 

18:00-19:00

Vrijburg

A1 pupillen

 

Techniek/lopen

 

18:00-19:00

Vrijburg

A2 pupillen

Frank Visser

Techniek/lopen

 

18:30-19:30

Vrijburg

Alle junioren

Ard Wondergem, Erik Janson, Karin Bastian

Algemeen brede training/gezamenlijke warming up

(geen Sprint)

mila wedstrijdatleten

 

18:30-19:30

Vrijburg

G-atletiek

Marja Visser

G-atleten

 

20:00-21:00

Vrijburgbad

Triatleten

 Thierry Potin

zwemtraining

Dinsdag

10:00-11:30

Vrijburg

Groep Ochtend Lopers Dynamica

John Overweel

Looptraining

 

18:00-19:30

Vrijburg

Junioren Sprint

Daan van Oosten, Anton Engels

Specialisatietraining Sprint/horden (ver?)

 

18:45-20:15

Vrijburg

Jun BA/Senioren

André Stroo, Henk Leeftink, John Overweel

Looptraining (lange afstand)

Woensdag

9:30-11:00

PP Oranjezon, Vrouwenpolder

Nordic Walking

Hilda Wösten

Lineke Witte

 

 

17:00-18:00

Vrijburgbad

Triatleten Jeugd

Ellen Risteau/Niels Koole

Zwemtraining

 

19:30 - 20:30

Vrijburg

Ladies Night

John Overweel, Henk Leeftink

Looptraining

Donderdag

09:15-10:30

Kanovijver Vlis.

Recreanten

Anneke van Velzen

Looptraining

 

9:30-11:00

PP Oranjezon,

Vrouwenpolder

Nordic Walking

Hilda Wösten, Lineke Witte

 

 

20.00- 21.00

Vrijburgbad

Triatleten

 Jan Brink

Zwemtraining

 

18:00-19:00

Vrijburg

Mini- C-pupillen 

Erik Bout, Hugo Visser, Sascha Janson

Techniek

 

18:00-19:00

Vrijburg

B-pupillen

Frank Vanbesien

Techniek

 

18:00-19:00

Vrijburg

A1 pupillen

 

Techniek

 

18:00-19:00

Vrijburg

A2 pupillen

Frank Visser

Techniek

 

18:30-19:30

Vrijburg

Junioren

Joost Pluijlaar, Mike Suurmond, Caroline Veringa

Algemeen brede training 

 

18:00-19:30

Vrijburg

Junioren - sprint

Daan van Oosten, Anton Engels

Specialisatietraining Sprint/horden

 

19:00-20:15

Vrijburg

Jun BA/Senioren

Anjolie Engels

Looptraining

 

19:30-20:30

Vrijburg

Senioren (recreanten)

Joost Pluijlaar

 

Looptraining

Zondag

09:30-11:00

Kanovijver Vlis.

Senioren (Recreanten)

Ron Dellebeke, Ton van Eenennaam, Rian van de Broeke

Looptraining (Vaartspel)

 

09:30-11:00

Kanovijver Vlis.

Nordic walking

Joost en Astrid Pluijlaar, Rian van den Broeke, Jacky Luitwieler