vr 14/06/19 - Triathlon Wilhelminadorp

Uitslag Triathlon Wilhelminadorp

CIOS-Koolesport - triatlon 1/8
naam woonplaats stn Finishtijd Plaats
1 Ridder Rens de Arnemuiden 134 00:59:56 1eMan
2 Vasseur Remy Vlissingen 164 01:00:56 2eMan
3 Strubbe Kevin Adegem 149 01:01:25 3eMan
4 Kruithof Delphin Hellevoetsluis 200 01:01:58 4eMan
5 Zaman Joris Nieuw-Namen 60 01:02:10 5eMan
6 Sonke Robert Middelburg 53 01:02:22 6eMan
7 Koole Niels Zoutelande 31 01:02:36 7eMan
8 Groothedde Bas Zierikzee 136 01:03:12 8eMan
9 Dobbelaere Jan d Adegem 140 01:04:30 9eMan
10 Vinden Gert v d Biggekerke 69 01:04:48 10eMan
11 Jong Merijn de B o Zoom 75 01:05:15 11eMan
12 Traas Marcel s-Heerenhoek 79 01:05:52 12eMan
13 Florussen Dennis Terneuzen 89 01:06:22 13eMan
14 Meulen Marco vd Oostburg 40 01:06:39 14eMan
15 Balde Nelleke Grijpskerke 162 01:06:57 1eVro
16 Saurens Jurgen Wemeldinge 44 01:07:11 15eMan
17 Hoven Raoul van Middelburg 142 01:07:20 16eMan
18 Ridder Cor de Arnemuiden 165 01:07:30 17eMan
19 Snip Martijn Leiden 65 01:08:17 18eMan
20 Grift Ramon vd Kamperland 116 01:08:35 19eMan
21 Heilbron Dennis Grijpskerke 161 01:08:45 20eMan
22 Rabout Theo Aardenburg 160 01:08:54 21eMan
23 NieuwenhuyzeLaur Krabbendijke 143 01:09:03 22eMan
24 Holwerda Jacob Dreischor 81 01:09:49 23eMan
25 Traas Alex s-HArendskerke 32 01:10:01 24eMan
26 Verstappen Karl Bekkevoort 48 01:10:45 25eMan
27 Goud Pieter Oostdijk 173 01:10:59 26eMan
28 Hamer Michael d Hoek 179 01:11:17 27eMan
29 Roman Dieter Aalter 137 01:11:37 28eMan
30 Vlieger Richard Goes 112 01:12:15 29eMan
31 Koole Chantal Zoutelande 30 01:12:26 2eVro
32 Kempe Martin Bruinisse 83 01:12:40 30eMan
33 Theissen Neil Kamperland 110 01:13:00 31eMan
34 Geboers Erwin Lommel 167 01:13:13 32eMan
35 Joosse Jan Kapelle 19 01:13:17 33eMan
36 StoutjesdijkHans Zierikzee 157 01:13:51 34eMan
37 Moelker Pieter Kloetinge 42 01:14:09 35eMan
38 Joziasse Girgio Middelburg 150 01:14:16 36eMan
39 Nieuwenhuyse Mat Rotterdam 132 01:14:24 37eMan
40 Wondergem Nicole St Laurens 13 01:14:36 3eVro
41 Vindelinckx Alex Gent 169 01:14:49 38eMan
42 Hoogstrate Frank Yerseke 14 01:15:04 39eMan
43 Drijvers Bram Tilburg 174 01:15:11 40eMan
44 Verscheure Bieke St Laurens 68 01:15:14 4eVro
45 Bustraan Ron Goes 120 01:15:29 41eMan
46 Boonman Jan Kapelle 211 01:15:44 42eMan
47 Nicolai Dennis Breskens 41 01:15:52 43eMan
48 Sturm Elmar Koudekerke 64 01:16:05 44eMan
49 Jonker Wilco Wilhelminadorp 141 01:16:09 45eMan
50 Dingemanse Arjen Koudekerke 71 01:16:15 46eMan
51 Kolk Pieter v d Vlissingen 62 01:16:29 47eMan
52 Jongepier Niels Middelburg 58 01:16:34 48eMan
53 Dhanis Gino St Jansteen 178 01:16:39 49eMan
54 Bosch Erwin v d B Haamstede 121 01:16:46 50eMan
55 Bauwens Claude Maldegem 46 01:16:53 51eMan
56 Elenbaas Nico Goes 21 01:17:02 52eMan
57 Broucke Stijn Bornem 145 01:17:07 53eMan
58 Vermei Erick Doorn 67 01:17:11 54eMan
59 Have Martin v d Nw Tonge 172 01:17:14 55eMan
60 Bosch Martin vd Zierikzee 159 01:17:17 56eMan
61 Sinke Michel Goes 171 01:17:21 57eMan
62 Louws Jan De Clinge 176 01:17:24 58eMan
63 Franssen Jeroen Vlissingen 84 01:17:36 59eMan
64 Lunenburg Moret Vlissingen 38 01:17:39 60eMan
65 Pagter Joanne Arnemuiden 11 01:17:53 5eVro
66 Steijvers Jethro 's-Gravenhage 57 01:18:18 61eMan
67 Kleinjan Lydia Goes 131 01:18:38 6eVro
68 Visser Eric de Middelburg 25 01:18:47 62eMan
69 Janse Patrick Den Bommel 153 01:19:00 63eMan
70 HaazebroekSandra Souburg 24 01:19:09 7eVro
71 Fauvart David Merchtem 74 01:19:28 64eMan
72 Vink Linda Axel 29 01:19:32 8eVro
73 Saaman Marloes Zoutelande 130 01:19:35 9eVro
74 Sanderse Joost s-HHendrikskinde 175 01:19:39 65eMan
75 ThomaesAnneMarie Hoofdplaat 50 01:19:43 10eVro
76 Heuvel Peter vd Zierikzee 85 01:19:46 66eMan
77 Oele Corinne Kapelle 23 01:20:03 11eVro
78 Keulen Alexander Kloetinge 138 01:20:05 67eMan
79 Maldegem Jesse v Oostkapelle 76 01:20:08 68eMan
80 Meerkerk Andre Kloetinge 28 01:20:36 69eMan
81 Simonse Berry Goes 80 01:20:43 70eMan
82 Reijers Fiona Terneuzen 87 01:21:05 12eVro
83 Brink Jan Vlissingen 12 01:21:14 71eMan
84 Veldhuizen Eric Vlissingen 124 01:21:28 72eMan
85 Aalders Nicky s-HHendrikskinde 117 01:21:32 13eVro
86 Oosten Teun van Goes 158 01:22:31 73eMan
87 Broos Frits Middelburg 170 01:22:38 74eMan
88 Brands W.J. Goes 16 01:23:36 75eMan
89 Pleijte Ko Kapelle 34 01:23:50 76eMan
90 Boer Dennis de Vlissingen 82 01:24:18 77eMan
91 Heuvel Bart v d Kapelle 70 01:24:31 78eMan
92 Connexion 1 Goes 17 01:24:53 1eDUO
93 Strating Henny Kamperland 180 01:25:16 14eVro
94 Marijs Nathalie Arnemuiden 26 01:25:21 15eVro
95 Sighem Claudia v Westkapelle 135 01:25:43 16eVro
96 Bracke Laura Schoten 168 01:25:53 17eVro
97 Maaskant Jan Breda 154 01:26:08 79eMan
98 Dommisse Wilmine Delft 152 01:26:12 18eVro
99 Wondergem Eliza Middelburg 51 01:26:17 19eVro
100 Cocquyt Rens Kruibeke 119 01:26:21 80eMan
101 Connexion 2 Goes 18 01:27:46 2eDUO
102 Bezu Nicolien v Biervliet 144 01:28:08 20eVro
103 GonzalezAngelica Middelburg 52 01:28:14 21eVro
104 Bastelaar Willy Hemiksem 86 01:28:27 81eMan
105 Kramer Andre Yerseke 147 01:29:41 82eMan
106 Moerland Rene Yerseke 151 01:30:07 83eMan
107 Hommel Ilse Stavenisse 113 01:30:25 22eVro
108 Dijken Cindy Biervliet 56 01:30:31 23eVro
109 Gillis Danny Antwerpen 126 01:31:40 84eMan
110 Hulle Stephanie Schilde 127 01:31:55 24eVro
111 Bruijnes Bram Goes 133 01:34:32 85eMan
112 Westeinde Marco Arnemuiden 177 01:34:38 86eMan
113 Taghon Dimitri Deinze 77 01:36:36 87eMan
114 Kobus Edith Koudekerke 72 01:36:42 25eVro
115 NieuwenhuyzeSilv Krabbendijk 146 01:37:10 26eVro
116 Verdonk Marije Souburg 155 01:40:01 27eVro
117 Connexxion 3 Goes 45 01:43:10 3eDUO

Bijlagen