wo 24/07/19 - 36e Bom Bokaal Stratenloop Haamstede

Uitslag 36e Bom Bokaal Stratenloop Haamstede

Koolesport Stratenloopcircuit 2019
B Haamstede 9.9km
1 Pleijte Tim Dynamica 3 00:31:53 1eH20/34 18.630 3.13 min/km
2 Harmes Erwin Gonzalez RT 1 00:32:37 1eH35/44 18.211 3.17 min/km
3 Wiessner Ralph Dynamica 98 00:33:42 2eH35/44 17.626 3.24 min/km
4 Boone Jozias AV'56 16 00:33:45 3eH35/44 17.600 3.24 min/km
5 Hoosemans Ruud Dynamica 31 00:34:32 4eH35/44 17.200 3.29 min/km
6 Bruijn Boris de AV'56 525 00:34:57 5eH35/44 16.995 3.31 min/km
7 Verbeek Tom Kwadendamme 82 00:35:46 6eH35/44 16.607 3.36 min/km
8 Roelse Jan-Willem Gonzalez RT 64 00:36:00 2eH20/34 16.500 3.38 min/km
9 Balkenende Peter AV'56 11 00:36:04 1eH45/54 16.469 3.38 min/km
10 Korte Willem de Gonzalez RT 42 00:36:11 3eH20/34 16.416 3.39 min/km
11 Schrier David Dynamica 536 00:36:20 4eH20/34 16.348 3.40 min/km
12 Rijk Arnoud AV'56 62 00:36:28 5eH20/34 16.288 3.41 min/km
13 Meeuwsen Peter Krabbendijke 50 00:36:56 6eH20/34 16.083 3.43 min/km
14 Zeijseink Sander Vlissingen 102 00:37:01 7eH20/34 16.046 3.44 min/km
15 Luitwieler Samantha Vlissingen 5 00:37:07 1eD20/34 16.003 3.44 min/km
16 Smissen Armand v d Tilburg 537 00:37:11 2eH45/54 15.974 3.45 min/km
17 Beije Arjan DeltaSport 109 00:37:15 3eH45/54 15.946 3.45 min/km
18 Goossen Erik Scheldesport 24 00:37:21 4eH45/54 15.903 3.46 min/km
19 Boks  Jorim de Gonzalez RT 107 00:37:25 8eH20/34 15.875 3.46 min/km
20 Beijer Jesse Gonzalez RT 12 00:37:27 9eH20/34 15.861 3.46 min/km
21 Vermeulen Sven Dynamica 87 00:37:37 7eH35/44 15.790 3.47 min/km
22 Vos Wilko de AV'56 94 00:38:05 1eH55/64 15.597 3.50 min/km
23 Sanderse Monica 4 00:38:07 1eD35/44 15.583 3.51 min/km
24 Wattel Adriaan Middelburg 97 00:38:15 10eH20/34 15.529 3.51 min/km
25 Rijk Remon AV'56 63 00:38:22 8eH35/44 15.482 3.52 min/km
26 Baas Lion Dynamica 9 00:38:37 9eH35/44 15.381 3.54 min/km
27 Verhaeghe Bart AV'56 83 00:38:55 10eH35/44 15.263 3.55 min/km
28 Ton Leonie AV'56 77 00:38:59 2eD35/44 15.237 3.56 min/km
29 Dijkman Cees B Haamstede 517 00:39:04 5eH45/54 15.204 3.56 min/km
30 Vos Wolter Dynamica 95 00:39:27 6eH45/54 15.057 3.59 min/km
31 Christiaan Eric Houten 526 00:39:30 11eH20/34 15.037 3.59 min/km
32 Stroo Marinus Middelburg 76 00:39:33 12eH20/34 15.018 3.59 min/km
33 Woestijne Johan vd Zoutelande 541 00:39:53 13eH20/34 14.893 4.01 min/km
34 Besuijen Marius AV'56 14 00:39:56 2eH55/64 14.874 4.02 min/km
35 Voortman Gerrit HAC'63 518 00:40:14 3eH55/64 14.763 4.03 min/km
36 Mourik Piet van DeltaSport 533 00:40:25 4eH55/64 14.696 4.04 min/km
37 Koppejan Pascal Flakkee 41 00:40:34 14eH20/34 14.642 4.05 min/km
38 Broeke Rian van den Dynamica 524 00:40:40 5eH55/64 14.606 4.06 min/km
39 Molendijk Jan Krabbendijke 53 00:40:44 15eH20/34 14.582 4.06 min/km
40 Meeuwse Jan-Willem AV'56 49 00:40:56 6eH55/64 14.511 4.08 min/km
41 Visser Bart de Serooskerke 91 00:41:01 11eH35/44 14.481 4.08 min/km
42 Dekker Peter Zoutelande 19 00:41:03 7eH45/54 14.470 4.08 min/km
43 Hoosemans Martijn Dynamica 30 00:41:17 12eH35/44 14.388 4.10 min/km
44 Vinden Gert van der Dynamica 90 00:41:24 7eH55/64 14.347 4.10 min/km
45 Meijers Andre AV'56 522 00:41:32 8eH45/54 14.301 4.11 min/km
46 Kleinjan Lydia Goes 39 00:41:37 2eD20/34 14.273 4.12 min/km
47 Jobse Samuel Aagtekerke 34 00:42:03 13eH35/44 14.126 4.14 min/km
48 Berrevoets Steef DeltaSport 511 00:42:05 9eH45/54 14.114 4.15 min/km
49 Paardekooper Rinus AV'56 58 00:42:20 8eH55/64 14.031 4.16 min/km
50 Herder Theo den AV'56 28 00:43:10 1eH65/99 13.760 4.21 min/km
51 Bevelander Annette AV'56 15 00:43:25 3eD20/34 13.681 4.23 min/km
52 Haren Patrick van Tholen 27 00:43:28 10eH45/54 13.665 4.23 min/km
53 Beelen Viktor av Haarlem 520 00:43:36 16eH20/34 13.623 4.24 min/km
54 Sonke Rob AV'56 71 00:43:38 14eH35/44 13.613 4.24 min/km
55 Teeuwen Rosanne Rotterdam atl 539 00:43:44 4eD20/34 13.582 4.25 min/km
56 Janse Adrie Gonzalez RT 33 00:43:48 9eH55/64 13.561 4.25 min/km
57 Stel Barry van der Zierikzee 538 00:44:07 17eH20/34 13.464 4.27 min/km
58 Wiessner Vicky Middelburg 99 00:44:22 1eD45/54 13.388 4.28 min/km
59 Priester Dore Middelburg 106 00:44:32 5eD20/34 13.338 4.29 min/km
60 Beelen Huub AV'56 519 00:44:42 10eH55/64 13.288 4.30 min/km
61 Vermei Erik Heinkenszand 86 00:45:13 11eH55/64 13.136 4.34 min/km
62 Beljaars Franky Dynamica 515 00:45:22 12eH55/64 13.093 4.34 min/km
63 Welt Robin van Souburg 512 00:45:26 15eH35/44 13.074 4.35 min/km
64 Traas Marijn Heinkenszand 79 00:45:30 16eH35/44 13.054 4.35 min/km
65 Heuvel Peter v d Zierikzee 529 00:45:41 17eH35/44 13.002 4.36 min/km
66 Koster Jos de Goes 43 00:45:52 18eH35/44 12.950 4.37 min/km
67 Harinck Martino Middelburg 514 00:46:00 11eH45/54 12.913 4.38 min/km
68 Smits Jack Dynamica 513 00:46:02 13eH55/64 12.903 4.38 min/km
69 Heijden Kees van der Dynamica 516 00:46:08 14eH55/64 12.875 4.39 min/km
70 Joosse Frits Goes 509 00:46:39 18eH20/34 12.733 4.42 min/km
71 Otten Marnix Sliedrecht 534 00:46:53 19eH35/44 12.669 4.44 min/km
72 Vlieger Johan de Vlissingen 93 00:46:57 15eH55/64 12.651 4.44 min/km
73 Winsen Sam van Tholen 100 00:47:29 19eH20/34 12.509 4.47 min/km
74 Vermaat Michael Souburg 85 00:47:31 20eH35/44 12.500 4.47 min/km
75 Dellebeke Ron Dynamica 20 00:47:45 16eH55/64 12.439 4.49 min/km
76 Smit Harry Haamstede 70 00:47:57 2eH65/99 12.387 4.50 min/km
77 Verschuure Annemarie AV'56 88 00:48:14 3eD35/44 12.315 4.52 min/km
78 Jonge Wim de AV'56 35 00:48:24 3eH65/99 12.272 4.53 min/km
79 Slabbekoorn Nick s-HHendrikskinde 68 00:48:38 20eH20/34 12.213 4.54 min/km
80 Veringa Caroline Dynamica 84 00:48:56 4eD35/44 12.138 4.56 min/km
81 Poel Henk van der Westkapelle 61 00:49:03 17eH55/64 12.110 4.57 min/km
82 Guequierre John Dynamica 26 00:49:28 4eH65/99 12.008 4.59 min/km
83 Bakker Gertjan AV'56 10 00:49:44 12eH45/54 11.943 5.01 min/km
84 Traas Ilse Heinkenszand 78 00:50:06 6eD20/34 11.856 5.03 min/km
85 Stuurwold Thomas Zoutelande 510 00:50:12 21eH35/44 11.832 5.04 min/km
86 Voorham Krista DeltaSport 540 00:50:37 2eD45/54 11.735 5.06 min/km
87 Spaans Ellie AV'56 72 00:51:22 1eD55/64 11.563 5.11 min/km
88 Bavel Adrie van DeltaSport 523 00:51:26 18eH55/64 11.548 5.11 min/km
89 Kramer Andre Yerseke 45 00:51:35 13eH45/54 11.515 5.12 min/km
90 Overveld Jeanine THOR 108 00:51:41 2eD55/64 11.493 5.13 min/km
91 Goossen Marion Scheldesport 25 00:52:24 3eD45/54 11.335 5.17 min/km
92 Sluijs Esther van AV'56 69 00:53:03 4eD45/54 11.196 5.21 min/km
93 Stijns Arthur Dynamica 74 00:55:45 5eH65/99 10.654 5.37 min/km
94 Hesp Niek AV'56 29 00:56:25 19eH55/64 10.528 5.41 min/km
95 Knops Torsten Aachen 521 00:57:37 14eH45/54 10.309 5.49 min/km
96 Mol Marina AV'56 52 01:00:12 5eD35/44 9.867 6.04 min/km
97 Nijsse Gisela AV'56 56 01:00:16 3eD55/64 9.856 6.05 min/km
Kort 3.3 km ,2019
B Haamstede
1 Verstraate Wouter Gonzalez RT 1143 00:10:21 1eHkort 19.130 3.08 min/km
2 Robbemont Stefan s-Gravendeel 1142 00:11:32 2eHkort 17.167 3.29 min/km
3 Meij Otto Dynamica 1004 00:12:01 3eHkort 16.477 3.38 min/km
4 Kolijn Frans Souburg 1002 00:13:55 4eHkort 14.227 4.13 min/km
5 Mol Elise AV'56 1005 00:14:09 1eVkort 13.992 4.17 min/km
6 Donker Tianda Middelburg 1139 00:14:35 2eVkort 13.577 4.25 min/km
7 Elstgeest Lotte AV'56 1001 00:16:05 3eVkort 12.310 4.52 min/km
8 Kolijn Jolanda Souburg 1003 00:16:43 4eVkort 11.844 5.03 min/km
9 Berrevoets Bettina DeltaSport 1140 00:18:16 5eVkort 10.839 5.32 min/km
10 Zwieten Els van Delta Sport 1144 00:19:15 6eVkort 10.285 5.50 min/km
11 Sluijs Femke van AV'56 1006 00:22:42 7eVkort 8.722 6.52 min/km
Jeugdcircuit ,2019
B Haamstede
1 Vieten Hendrik Erkelenz 1890 999 00:07:26 1eJ11-12 16.143 3.43 min/km
2 Beljaars Damian Dynamica 986 00:08:13 1eJ09-10 14.604 4.06 min/km
3 Jonge Dylano de AV'56 993 00:08:50 2eJ09-10 13.584 4.24 min/km
4 Vieten Anouk Erkelenz 958 00:08:58 1eM07-08 13.382 4.28 min/km
5 Veringa Erik Dynamica 998 00:09:05 2eJ11-12 13.211 4.32 min/km
6 Braal Jan de Yerseke 989 00:09:17 1eJ07-08 12.926 4.38 min/km