za 29/02/20 - Kustcross

Uitslag Kustcross

de Zeeuwse verzekeringen-CC 2016-2017
Kustcross, Vlissingen 10 km

1 Harmes Erwin Gonzales RT 00:36:29 1eH35-44
2 Adan Erwin Dynamica 00:37:27 1eHse-34
3 Hont Sander 'de Breda 00:37:44 2eHse-34
4 Wolfert Eric Flakkee 00:37:50 3eHse-34
5 Schrier Stefan Dynamica 00:38:07 2eH35-44
6 Post Sander Scheldesport 00:38:32 3eH35-44
7 Kok Martijn de AV'56 00:39:11 4eH35-44
8 Balkenende Luuk AV'56 00:39:56 4eHse-34
9 Korte Willem de Gonzales RT 00:41:05 5eHse-34
10 Rijk Arnoud AV'56 00:41:20 6eHse-34
11 Verhage Arjo Dynamica 00:41:32 1eH45-54
12 Balkenende Peter AV'56 00:41:45 2eH45-54
13 Hamer Michael de Scheldesport 00:41:58 5eH35-44
14 Karelse Johan AV'56 00:42:20 3eH45-54
15 Goossen Erik Scheldesport 00:42:55 4eH45-54
16 Kruisifikx Thomas Scheldesport 00:43:10 1eJA 01/02
17 Geense Dennis St Philipsla 00:43:12 7eHse-34
18 Alphen Edwin van Dynamica 00:43:45 5eH45-54
19 Vos Wilko de AV'56 00:44:18 1eH55-64
20 Jacobsen Rene Dynamica 00:44:22 6eH45-54
21 Kleinjan Jaco Goes 00:44:59 7eH45-54
22 Uffelen Hein van Souburg 00:45:04 8eHse-34
23 Geerste Ronald Serooskerke 00:45:07 6eH35-44
24 Gabrielse Jos Middelburg 00:45:10 2eH55-64
25 Meeuwse Jan-Willem AV'56 00:45:23 3eH55-64
26 Stitan Yunis abu Delta Sport 00:45:49 9eHse-34
27 Zeeuw Alwin de Scheldesport 00:45:56 8eH45-54
28 Florie Jan-Willem Vlissingen 00:46:00 7eH35-44
29 Stoop Jeroen Flakkee 00:46:04 9eH45-54
30 Vries Martijn de Middelburg 00:46:43 8eH35-44
31 Mourik Piet van Delta Sport 00:47:12 4eH55-64
32 Lous Henk Dynamica 00:47:39 5eH55-64
33 Barkmeijer Herman Vlissingen 00:47:42 9eH35-44
34 Soethart Gerben Scheldesport 00:48:28 10eH35-44
35 Veen Jaap van der Scheldesport 00:48:34 10eH45-54
36 Kapteijn Remco AV'56 00:49:41 11eH45-54
37 Murre Walther Scheldesport 00:50:15 12eH45-54
38 Daalmans Bas Goes 00:50:26 11eH35-44
39 Remortel Eric van AV'56 00:50:41 6eH55-64
40 Duijnkere Jonathan Kapelle 00:50:56 10eHse-34
41 Goetheer Rene Wolphaartsdi 00:50:58 13eH45-54
42 Crucq Andre Dynamica 00:51:01 1eH65+
43 Hollander Kees den Dreischor 00:51:04 14eH45-54
44 Steketee Maurice Middelburg 00:51:12 12eH35-44
45 Noordijke Peter Goes 00:51:16 7eH55-64
46 Koole Martin Vlissingen 00:51:21 15eH45-54
47 Jonge Wim de AV'56 00:51:55 2eH65+
48 Ovaa Piet Meliskerke 00:52:18 8eH55-64
49 Cornelisse Siem Dynamica 00:52:43 3eH65+
50 Dooms Johnny Terneuzen 00:52:56 4eH65+
51 Maat Harold de Scheldesport 00:54:16 16eH45-54
52 Cornelisse Rene Vlissingen 00:54:19 9eH55-64
53 Guequierre John Dynamica 00:54:32 5eH65+
54 Bos Frans Dynamica 00:54:36 6eH65+
55 Hooven Andre van Souburg 00:55:32 17eH45-54
56 Traas Marijn Heinkenszand 00:55:39 13eH35-44
57 Murre Jan Vlissingen 00:57:20 10eH55-64
58 Stijns Arthur Dynamica 00:59:26 7eH65+
1 Sanderse Monica Dynamica 00:41:49 1eV35-44
2 Berge Laurey van den Flakkee 00:43:32 1eVse-34
3 Kleinjan Lydia Goes 00:46:13 2eVse-34
4 Overkamp Mirthe Dynamica 00:46:40 3eVse-34
5 Priester Dore LGZ 00:48:19 4eVse-34
6 Versluijs Linda avvn Gapinge 00:49:47 1eV45-54
7 Dieren Jasmijn van VZA 00:50:53 5eVse-34
8 Schelfhout Naomi Scheldesport 00:52:22 2eV35-44
9 Pleijte Renate Dynamica 00:53:03 6eVse-34
10 Verschuure Annemarie AV'56 00:54:13 3eV35-44
11 Goole Saskia AV'56 00:55:21 2eV45-54
12 Schacht Corry de Souburg 00:55:42 3eV45-54
13 Traas Ilse Heinkenszand 00:55:52 7eVse-34
14 Gelok Els Dynamica 00:57:34 1eV55+
15 Verhulst Petra Dynamica 00:58:51 4eV45-54
16 Driessche Jolanda van RKHAV 00:59:58 5eV45-54
17 Alten Johana van Axel 01:00:38 4eV35-44
18 Spaans Ellie AV'56 01:00:56 2eV55+
19 Grob Roelien Vlissingen 01:01:12 5eV35-44
20 Goossen Marion Scheldesport 01:02:12 6eV45-54
21 Kleingeld Lena Dynamica 01:04:28 3eV55+

Reactie's ovv STARTNUMMER binnen een week naar: aeromad@zeelandnet.nl

Uitslag per categorie

 

Hse -34    Kustcross, Vlissingen 10 km
naam stn club tyd
1 Adan Erwin 786 Dynamica 00:37:27
2 Hont Sander 'de 116 Breda 00:37:44
3 Wolfert Eric 7 Flakkee 00:37:50
4 Balkenende Luuk 783 AV'56 00:39:56
5 Korte Willem de 578 Gonzales RT 00:41:05
6 Rijk Arnoud 394 AV'56 00:41:20
7 Geense Dennis 755 St Philipsla 00:43:12
8 Uffelen Hein van 472 Souburg 00:45:04
9 Stitan Yunis abu 6 Delta Sport 00:45:49
10 Duijnkere Jonathan 790 Kapelle 00:50:56
H35 -44    Kustcross, Vlissingen 10 km
naam stn club tyd
1 Harmes Erwin 4 Gonzales RT 00:36:29
2 Schrier Stefan 784 Dynamica 00:38:07
3 Post Sander 338 Scheldesport 00:38:32
4 Kok Martijn de 258 AV'56 00:39:11
5 Hamer Michael de 105 Scheldesport 00:41:58
6 Geerste Ronald 536 Serooskerke 00:45:07
7 Florie Jan-Willem 691 Vlissingen 00:46:00
8 Vries Martijn de 693 Middelburg 00:46:43
9 Barkmeijer Herman 743 Vlissingen 00:47:42
10 Soethart Gerben 238 Scheldesport 00:48:28
11 Daalmans Bas 787 Goes 00:50:26
12 Steketee Maurice 248 Middelburg 00:51:12
13 Traas Marijn 254 Heinkenszand 00:55:39
H45 -54    Kustcross, Vlissingen 10 km
naam stn club tyd
1 Verhage Arjo 273 Dynamica 00:41:32
2 Balkenende Peter 372 AV'56 00:41:45
3 Karelse Johan 384 AV'56 00:42:20
4 Goossen Erik 98 Scheldesport 00:42:55
5 Alphen Edwin van 697 Dynamica 00:43:45
6 Jacobsen Rene 761 Dynamica 00:44:22
7 Kleinjan Jaco 722 Goes 00:44:59
8 Zeeuw Alwin de 325 Scheldesport 00:45:56
9 Stoop Jeroen 730 Flakkee 00:46:04
10 Veen Jaap van der 259 Scheldesport 00:48:34
11 Kapteijn Remco 412 AV'56 00:49:41
12 Murre Walther 171 Scheldesport 00:50:15
13 Goetheer Rene 93 Wolphaartsdi 00:50:58
14 Hollander Kees den 670 Dreischor 00:51:04
15 Koole Martin 764 Vlissingen 00:51:21
16 Maat Harold de 358 Scheldesport 00:54:16
17 Hooven Andre van 760 Souburg 00:55:32
H55 -64    Kustcross, Vlissingen 10 km
naam stn club tyd
1 Vos Wilko de 296 AV'56 00:44:18
2 Gabrielse Jos 83 Middelburg 00:45:10
3 Meeuwse Jan-Willem 163 AV'56 00:45:23
4 Mourik Piet van 170 Delta Sport 00:47:12
5 Lous Henk 156 Dynamica 00:47:39
6 Remortel Eric van 205 AV'56 00:50:41
7 Noordijke Peter 177 Goes 00:51:16
8 Ovaa Piet 602 Meliskerke 00:52:18
9 Cornelisse Rene 785 Vlissingen 00:54:19
10 Murre Jan 781 Vlissingen 00:57:20
H65 +      Kustcross, Vlissingen 10 km
naam stn club tyd
1 Crucq Andre 750 Dynamica 00:51:01
2 Jonge Wim de 122 AV'56 00:51:55
3 Cornelisse Siem 749 Dynamica 00:52:43
4 Dooms Johnny 70 Terneuzen 00:52:56
5 Guequierre John 104 Dynamica 00:54:32
6 Bos Frans 747 Dynamica 00:54:36
7 Stijns Arthur 469 Dynamica 00:59:26
JA 01/02  Kustcross, Vlissingen 10 km
naam stn club tyd
1 Kruisifikx Thomas 138 Scheldesport 00:43:10
Vse -34    Kustcross, Vlissingen 10 km
naam stn club tyd
1 Berge Laurey van den 514 Flakkee 00:43:32
2 Kleinjan Lydia 130 Goes 00:46:13
3 Overkamp Mirthe 9 Dynamica 00:46:40
4 Priester Dore 368 LGZ 00:48:19
5 Dieren Jasmijn van 64 VZA 00:50:53
6 Pleijte Renate 770 Dynamica 00:53:03
7 Traas Ilse 255 Heinkenszand 00:55:52
V35 -44    Kustcross, Vlissingen 10 km
naam stn club tyd
1 Sanderse Monica 10 Dynamica 00:41:49
2 Schelfhout Naomi 215 Scheldesport 00:52:22
3 Verschuure Annemarie 280 AV'56 00:54:13
4 Alten Johana van 798 Axel 01:00:38
5 Grob Roelien 716 Vlissingen 01:01:12
V45 -54    Kustcross, Vlissingen 10 km
naam stn club tyd
1 Versluijs Linda 645 avvn Gapinge 00:49:47
2 Goole Saskia 96 AV'56 00:55:21
3 Schacht Corry de 775 Souburg 00:55:42
4 Verhulst Petra 788 Dynamica 00:58:51
5 Driessche Jolanda van 72 RKHAV 00:59:58
6 Goossen Marion 97 Scheldesport 01:02:12
V55 +      Kustcross, Vlissingen 10 km
naam stn club tyd
1 Gelok Els 757 Dynamica 00:57:34
2 Spaans Ellie 239 AV'56 01:00:56
3 Kleingeld Lena 385 Dynamica 01:04:28
MA 01/02 Kustcross, Vlissingen 4.6 km
naam stn club tyd
1 Lelie Fien 386 RKHAV 00:24:37
JB 03/04 Kustcross, Vlissingen 4.6 km
naam stn club tyd
1 Zeeuw Tobias de 324 Scheldesport 00:19:25
2 Maat Ralph de 160 Scheldesport 00:20:25
3 Dikkenberg Jesse van den 66 AV'56 00:24:06
4 Vierbergen Mats 286 RKHAV 00:24:20
MB 03/04 Kustcross, Vlissingen 3.2 km
naam stn club tyd
1 Baar Sanne de 970 AV'56 00:15:44
2 Houtzager Ruchama 953 Delta Sport 00:15:51
3 Goudswaard Ilse 976 Delta Sport 00:16:15
4 Exter Eva den 965 RKHAV 00:17:14
Hkc r+JA   Kustcross, Vlissingen 3.2 km
naam stn club tyd
1 Petersen Bereket 960 AV'56 00:12:02
2 Zuidhof Jasper 962 AV'56 00:12:36
3 Anrooy Franklin van 782 AV'56 00:12:40
4 Zeeuw Nathan de 996 Scheldesport 00:12:43
5 Kooijman Jarno 963 AV'56 00:12:45
6 Tuil Niels van 928 AV'56 00:13:26
7 Stolk Edwin 992 Flakkee 00:13:32
8 Westerweele Henrik 901 Dynamica 00:13:39
9 Baar PieterJan de 969 AV'56 00:14:50
10 Zaman Jacques 995 Scheldesport 00:15:48
11 Joppe Bert 979 Flakkee 00:16:18
12 Dellebeke Ron 973 Dynamica 00:17:54
13 Exter Ronny den 950 Scheldesport 00:19:27
14 Wassink Sjoerd 903 Vlissingen 00:20:12
Vkc r+MA   Kustcross, Vlissingen 3.2 km
naam stn club tyd
1 Zeeuw Mirthe de 997 Scheldesport 00:15:41
2 Guchteneire Rachida de 977 Scheldesport 00:16:04
3 Wondergem Nicole 945 Dynamica 00:17:26
4 Rommers Madeleine 931 Middelburg 00:18:31
5 Willemse Ina 904 Koudekerke 00:18:48
6 Franse Anke 902 Dynamica 00:20:10
7 Vloet Jane van der 994 Hulst 00:20:38
8 Mol Marina 985 AV'56 00:21:02
9 Kleven Lenie van 982 AVVN Vlissin 00:22:58
10 Zwieten Els van 998 Delta Sport 00:24:08
JC 05/06 Kustcross, Vlissingen 2.5 km
naam stn club tyd
1 Baar Remco de 507 AV'56 00:10:45
2 Meenen Dries van 746 SMO-Scott tr 00:11:03
3 Maat Fabian 159 Scheldesport 00:11:07
4 Koole Stijn 134 Dynamica 00:11:30
5 Martens Elias 766 SMO-Scott tr 00:11:46
6 Dobbelaar Lukas 68 Scheldesport 00:12:01
7 Koole Lauran 898 Middelburg 00:12:05
8 Koole Silvain 899 Middelburg 00:12:09
9 Koopman Kasper 135 Dynamica 00:12:50
10 Rietberg Stein 482 Dynamica 00:13:11
11 Schuit Daan 225 Scheldesport 00:13:21
12 Verschuren Niels 279 Scheldesport 00:15:01
MC 05/06 Kustcross, Vlissingen 2.5 km
naam stn club tyd
1 Voorde Kyra van de 295 Dynamica 00:12:12
2 Simonse Marit 228 AV'56 00:13:04
3 Vierbergen Kirsten 285 RKHAV 00:13:09
4 Daalen Lois van 751 AV'56 00:13:52
5 Dikkenberg Inke van den 67 AV'56 00:14:23
6 Kraker Yasmine de 137 AV'56 00:14:39
7 Elias Alexandra 76 RKHAV 00:15:03
JD 07/08 Kustcross, Vlissingen 2.5 km
naam stn club tyd
1 Steels Jaro 243 RKHAV 00:11:14
2 Boogaard Ezra 30 Dynamica 00:11:22
3 Mortier Tijl 767 SMO-Scott tr 00:11:34
4 Joppe Zedie 124 Flakkee 00:12:03
5 Poelman Jesse 771 SMO-Scott tr 00:12:11
6 Giele Midas 88 Scheldesport 00:12:20
7 Wieles Victor 314 Scheldesport 00:13:26
8 Rijk Ynnic 377 Middelburg 00:13:47
9 Schillings Roemer 218 Dynamica 00:14:08
10 Juffermans Jelle 125 Delta Sport 00:14:13
11 Jonge Dylano de 121 AV'56 00:14:21
12 Zandstra Lucas 323 Wielingen 00:14:35
13 Oele Niels 178 AV'56 00:14:42
14 Lous Jochem 157 Dynamica 00:15:00
MD 07/08 Kustcross, Vlissingen 2.5 km
naam stn club tyd
1 Wibbelink Felien 313 Dynamica 00:12:15
2 Mol Elise 168 AV'56 00:12:23
3 Koole Florence 897 Middelburg 00:12:36
4 Hamer Benthe 106 Scheldesport 00:12:50
5 Damme Marit van 58 Scheldesport 00:14:19
6 Rijk Noemic 900 Middelburg 00:14:35
7 Bustraan Tess 44 AV'56 00:15:16
8 Pijnen Valerie 190 Scheldesport 00:15:37
9 Steigerwald Myrthe 246 AV'56 00:16:19
10 Dobbelaar Rebekka 69 Scheldesport 00:17:42
JpA 2   09 Kustcross, Vlissingen 1.2 km
naam stn club tyd
1 Houwing Jiska 117 Dynamica 00:06:07
2 Tuller Sven 256 Scheldesport 00:06:10
3 Dorsselaer Xem van 341 RKHAV 00:06:21
4 Vegt Thijs van der 262 Delta Sport 00:06:24
5 Boonman Jasper 374 Nieuwdorp 00:06:27
6 Broekhuis Luuk 428 Flakkee 00:06:30
7 Saey Robbe 773 SMO-Scott tr 00:06:47
8 Belzen Tygo van 745 Arnemuiden 00:06:53
9 Heijens Maxim 107 RKHAV 00:06:55
10 Vroegindewey Stijn 474 Flakkee 00:07:08
11 Wielemaker Merijn 780 Dynamica 00:07:21
12 Nieuwenhuize Ward 769 Dynamica 00:07:33
13 Geirmaert Dylan 756 SMO-Scott tr 00:08:01
MAp 2   09 Kustcross, Vlissingen 1.2 km
naam stn club tyd
1 Joppe Daphne 123 Flakkee 00:06:23
2 Vermaelen Sara 276 Scheldesport 00:06:42
3 Vloet Sabine van der 294 RKHAV 00:06:49
4 Post Jasmijn 197 Scheldesport 00:06:59
5 Bruijnes Mirthe 527 AV'56 00:07:11
6 Soethaert Jo-Ann 237 Scheldesport 00:07:14
7 Visser Britt de 291 Dynamica 00:07:18
8 Govers Anouk 99 AV'56 00:07:30
9 Toonder Maya de 252 Scheldesport 00:07:36
10 Samson Jaylin 774 Dynamica 00:07:39
11 Visser Sterre 290 Dynamica 00:07:48
12 Lamsteijn Daphne 896 00:07:53
JpA 1   10 Kustcross, Vlissingen 1.2 km
naam stn club tyd
1 Post Thijmen 196 Scheldesport 00:05:50
2 Rijk Maxime 210 Middelburg 00:06:02
3 Zweedijk Tim 405 Delta Sport 00:06:11
4 Plas Justus van der 192 AV'56 00:06:16
5 Driedijk Aneirin 71 Dynamica 00:06:34
6 Luijk Daan van 158 AV'56 00:06:39
7 Waesberghe Michael van 303 RKHAV 00:06:59
8 Overbeeke Kiron 179 Scheldesport 00:07:26
9 Ijtsma Dani 720 Flakkee 00:07:29
10 Schraaf Robin van de 223 AV'56 00:07:32
11 Gijsel Lars 91 Scheldesport 00:07:43
12 Schoonen Rex 467 Delta Sport 00:07:49
13 Boot Damian 33 Delta Sport 00:08:18
MpA 1   10 Kustcross, Vlissingen 1.2 km
naam stn club tyd
1 Verboom Jet 401 Delta Sport 00:06:19
2 Steels Ona 244 RKHAV 00:06:45
3 Veen Nienke van 260 AV'56 00:07:16
4 Westerweele Vivian 312 AV'56 00:07:44
5 Strobos Danitshia 250 Dynamica 00:08:24
JpB 11 Kustcross, Vlissingen 1.2 km
naam stn club tyd
1 Soethaert Kevin 236 Scheldesport 00:06:24
2 Barentsen Collin 19 Dynamica 00:06:32
3 Verschuren Luca 278 Scheldesport 00:06:36
4 Waesberghe Floris van 304 RKHAV 00:06:38
5 Bauwens Arthur 744 SMO-Scott tr 00:06:58
6 Houtekamer Tuborg 480 AV'56 00:07:15
7 Wondergem Dave 321 Dynamica 00:07:23
8 Heijens Julian 108 RKHAV 00:07:43
9 Elias Nicolas 75 RKHAV 00:08:15
MpB 11 Kustcross, Vlissingen 1.2 km
naam stn club tyd
1 Wandel Elin 306 Delta Sport 00:06:55
2 Boudewijns Jill 35 AV'56 00:07:19
3 Tuller Evi-Marlene 257 Scheldesport 00:07:58
4 Hollebrands Esmee 759 Dynamica 00:08:02
5 Toonder Stella den 253 Scheldesport 00:08:28
6 Peeters Maila 186 Scheldesport 00:08:31
JpC 12 Kustcross, Vlissingen 1.2 km
naam stn club tyd
1 Wondergem Kees 476 Dynamica 00:06:39
2 Kasper Kasper 762 SMO-Scott tr 00:06:53
3 Grob Bas 715 Vlissingen 00:07:00
4 Jansen Vince 118 Scheldesport 00:07:06
5 Kok Max de 763 AV'56 00:07:34
6 Andriessen Liam 12 Scheldesport 00:07:56
7 Saey Hannes 758 SMO-Scott tr 00:08:42
8 Jole Mees van 119 Scheldesport 00:08:50
MpC 12 Kustcross, Vlissingen 1.2 km
naam stn club tyd
1 Bezuijen Karlijn 423 Flakkee 00:06:55
2 Guchteneire Lois de 103 Scheldesport 00:06:58
3 Schoonen Lorelei 222 Delta Sport 00:07:04
4 Verboom Liv 402 Delta Sport 00:07:32
5 Gijsel Ymke 90 Scheldesport 00:08:20
6 Westerweele Veerle 311 AV'56 00:08:37
7 Sutter Yinthe de 777 SMO-Scott tr 00:08:39
8 Meijer Noortje 166 Delta Sport 00:08:44
9 Vos Jeadyn 778 AV'56 00:09:00