wo 13/07/16 - Sportvisserloop Yerseke

Uitslag Sportvisserloop Yerseke

Stratenloopcircuit 2016 - Yerseke 10km

UITSLAG

1 Pleijte Tim Dynamica 305 00:33:36 1eH20 17.857 3.21 min/km
2 Harmes Erwin Gonzalez RT 1 00:33:40 2eH20 17.821 3.21 min/km
3 Kok Martijn de AV'56 2 00:33:51 3eH20 17.725 3.23 min/km
4 Geens Gunter AC Herentals 310 00:33:55 4eH20 17.690 3.23 min/km
5 Wiessner Ralf Dynamica 3 00:34:08 1eH35 17.578 3.24 min/km
6 Nieuwenhuyze Laurent AV'56 59 00:34:52 5eH20 17.208 3.29 min/km
7 Vos Patrick de AV'56 15 00:35:00 6eH20 17.142 3.30 min/km
8 Mud Menno Lionitas 329 00:35:32 2eH35 16.885 3.33 min/km
9 Balkenende Luuk AV'56 336 00:36:08 7eH20 16.605 3.36 min/km
10 Linden Crum van der Dynamica 265 00:36:16 8eH20 16.544 3.37 min/km
11 Beije Arjan Delta Sport 89 00:36:22 3eH35 16.498 3.38 min/km
12 Korte Willem de Gonzalez RT 64 00:36:26 9eH20 16.468 3.38 min/km
13 Goudswaard Niels DeltaSport 290 00:36:38 1eH45 16.378 3.39 min/km
14 Goossen Erik Scheldesport 6 00:36:59 2eH45 16.223 3.41 min/km
15 Buijck Michel Dynamica 323 00:37:01 4eH35 16.208 3.42 min/km
16 Vermeulen Alwin AV'56 93 00:37:08 3eH45 16.157 3.42 min/km
17 Vos Wilko de AV'56 291 00:37:10 4eH45 16.143 3.43 min/km
18 Franken Denny B o Z 257 00:37:13 10eH20 16.121 3.43 min/km
19 Bruijn Boris de AV'56 270 00:37:15 11eH20 16.107 3.43 min/km
20 Balkenende Peter AV'56 69 00:37:17 5eH45 16.092 3.43 min/km
21 Vermeulen Sven Dynamica 406 00:37:20 5eH35 16.071 3.44 min/km
22 Ridder Rens de Dynamica 367 00:37:23 12eH20 16.049 3.44 min/km
23 Boks Jorim de Gonzalez RT 75 00:37:25 13eH20 16.035 3.44 min/km
24 Schrier David Dynamica 331 00:37:27 14eH20 16.021 3.44 min/km
25 Schot Harmen Dynamica 398 00:37:40 15eH20 15.929 3.46 min/km
26 Kok Erik Dynamica 298 00:37:52 6eH35 15.845 3.47 min/km
27 Schilt Patrick van Spado 339 00:37:55 7eH35 15.824 3.47 min/km
28 Bloem Vincent Pallas'93 255 00:38:03 16eH20 15.768 3.48 min/km
29 Verhage Arjo Dynamica 20 00:38:44 6eH45 15.490 3.52 min/km
30 Meeuwsen Peter Krabbendijke 51 00:38:52 17eH20 15.437 3.53 min/km
31 Boon Jonathan Gonzalez RT 88 00:38:55 8eH35 15.417 3.53 min/km
32 Karelse Johan AV'56 262 00:39:07 9eH35 15.338 3.54 min/km
33 Adriaanse Marcel Middelburg 335 00:39:10 10eH35 15.319 3.55 min/km
34 Boutens Ruben Middelburg 281 00:39:12 18eH20 15.306 3.55 min/km
35 Roelse Jan-Willem Gonzalez RT 35 00:39:14 19eH20 15.293 3.55 min/km
36 Nieuwenhuize John AV'56 260 00:39:15 11eH35 15.286 3.55 min/km
37 Kahsay Abit Dynamica 379 00:39:17 20eH20 15.273 3.55 min/km
38 Rijk Remon AV'56 67 00:39:19 21eH20 15.260 3.55 min/km
39 Bas Henk van der Meliskerke 396 00:39:21 22eH20 15.247 3.56 min/km
40 Koole Chris AV'56 56 00:39:26 7eH45 15.215 3.56 min/km
41 Wee Michel de AV'56 276 00:39:48 12eH35 15.075 3.58 min/km
42 Alten Allan van RKHAV 368 00:39:53 13eH35 15.043 3.59 min/km
43 Broeke Rian van den Dynamica 292 00:39:55 1eH55 15.031 3.59 min/km
44 Visser Bart de Serooskerke 55 00:40:08 23eH20 14.950 4.00 min/km
45 Maranus Erik Gonzalez RT 72 00:40:12 14eH35 14.925 4.01 min/km
46 Bal Leon DeltaSport 98 00:40:18 15eH35 14.888 4.01 min/km
47 Koppejan Pascal Ritthem 73 00:40:20 24eH20 14.876 4.01 min/km
48 Besuijen Marius AV'56 37 00:40:22 8eH45 14.863 4.02 min/km
49 Hoosemans Martijn Dynamica 295 00:40:24 16eH35 14.851 4.02 min/km
50 Veen Rob van 't AV'56 334 00:40:29 17eH35 14.820 4.02 min/km
51 Verschuure Monique AV'56 250 00:40:32 1eD35 14.802 4.03 min/km
52 Wilde Jan de AV'56 71 00:40:34 2eH55 14.790 4.03 min/km
53 Geschiere Gilles Meliskerke 84 00:40:39 25eH20 14.760 4.03 min/km
54 Bootsgezel Dennis Dynamica 33 00:40:47 18eH35 14.711 4.04 min/km
55 Noorden Bart van AV'56 314 00:40:49 9eH45 14.699 4.04 min/km
56 Verbeek Tom AV'56 378 00:40:52 26eH20 14.681 4.05 min/km
57 Rijk Arnoud AV'56 346 00:40:54 27eH20 14.669 4.05 min/km
58 Vos Wolter Dynamica 341 00:40:56 10eH45 14.657 4.05 min/km
59 Carol Robert Dynamica 294 00:41:00 11eH45 14.634 4.05 min/km
60 Simonse Berry AV'56 273 00:41:09 19eH35 14.580 4.06 min/km
61 Toussaint Marco AV'56 365 00:41:16 12eH45 14.539 4.07 min/km
62 Rooij Kees de Yerseke 95 00:41:21 28eH20 14.510 4.08 min/km
63 Janse Leo Gonzalez RT 374 00:41:23 13eH45 14.498 4.08 min/km
64 Meeuwse JanWillem AV'56 338 00:41:25 14eH45 14.486 4.08 min/km
65 Poortvliet Rinus Dynamica 31 00:41:37 3eH55 14.417 4.09 min/km
66 Leeuw Danny de AV'56 66 00:41:47 29eH20 14.359 4.10 min/km
67 Vlieger Richard de AV'56 387 00:41:49 15eH45 14.348 4.10 min/km
68 Drijdijk Marcel Heinkenzand 354 00:41:52 30eH20 14.331 4.11 min/km
69 Baas Lion Vlissingen 10 00:41:55 20eH35 14.314 4.11 min/km
70 Ton Leonie DeltaSport 330 00:41:57 2eD35 14.302 4.11 min/km
71 Graaf Caio de DeltaSport 57 00:42:01 21eH35 14.280 4.12 min/km
72 Ridder Cor de Dynamica 91 00:42:03 16eH45 14.268 4.12 min/km
73 Belle Erik van Vlissingen 96 00:42:05 17eH45 14.257 4.12 min/km
74 Noorden Huub van s-H Abtskerke 315 00:42:07 31eH20 14.246 4.12 min/km
75 Noorden Gertrud van s-H Abskerke 316 00:42:09 1eD20 14.234 4.12 min/km
76 Dijkstra Seth Gonzalez RT 259 00:42:12 18eH45 14.218 4.13 min/km
77 Lakke Alex Goes 280 00:42:16 22eH35 14.195 4.13 min/km
78 Spijk Reinier Goes 252 00:42:18 23eH35 14.184 4.13 min/km
79 Linden Annet vd AV'56 248 00:42:21 1eD45 14.167 4.14 min/km
80 Boel Niels Vlissingen 63 00:42:23 32eH20 14.156 4.14 min/km
81 Iersel Patrick van AV'56 373 00:42:31 19eH45 14.112 4.15 min/km
82 Sommeijer Marcel Dynamica 27 00:42:33 20eH45 14.101 4.15 min/km
83 Dees Danmar AV'56 283 00:42:35 24eH35 14.090 4.15 min/km
84 Kranendonk Arjan Souburg 311 00:42:37 33eH20 14.079 4.15 min/km
85 Janse Adrie Arnemuiden 47 00:42:42 21eH45 14.051 4.16 min/km
86 Overweel John Dynamica 68 00:42:52 4eH55 13.996 4.17 min/km
87 Nieuwkerk Corne Koudekerke 349 00:42:55 25eH35 13.980 4.17 min/km
88 Boogaard Marco v d Goes 278 00:42:58 22eH45 13.964 4.17 min/km
89 Meijers Andre Hoedekenskerke 43 00:43:05 23eH45 13.926 4.18 min/km
90 Heilbron Dennis Dynamica 327 00:43:09 26eH35 13.904 4.18 min/km
91 Bos Frans Dynamica 38 00:43:11 1eH65 13.894 4.19 min/km
92 Doedee Baukje Driewegen 225 00:43:12 3eD35 13.888 4.19 min/km
93 Lous Henk Dynamica 58 00:43:22 5eH55 13.835 4.20 min/km
94 Gasse Joakim van RTSI Naai 352 00:43:35 34eH20 13.766 4.21 min/km
95 Hollander Kees den Dreischor 320 00:43:38 24eH45 13.750 4.21 min/km
96 Vader Peter DeltaSport 321 00:43:40 6eH55 13.740 4.22 min/km
97 Jobse Lisa Dynamica 300 00:43:42 2eD20 13.729 4.22 min/km
98 Uitterhoeve Marcel AV'56 32 00:43:45 27eH35 13.714 4.22 min/km
99 Kranendonk Roel Middelburg 376 00:43:50 28eH35 13.688 4.22 min/km
100 Smit Rick de Goes 361 00:44:02 35eH20 13.626 4.24 min/km
101 Kruiningen Leon van Goes 253 00:44:05 36eH20 13.610 4.24 min/km
102 Bosch Marc Heinkenszand 353 00:44:07 29eH35 13.600 4.24 min/km
103 Gijzel Antoine Kapelle 97 00:44:19 30eH35 13.538 4.25 min/km
104 Aartsen Arthur van Dynamica 299 00:44:26 31eH35 13.503 4.26 min/km
105 Fredriks Ruud AV'56 11 00:44:31 7eH55 13.478 4.27 min/km
106 Dellebeke Ron Dynamica 94 00:44:38 8eH55 13.442 4.27 min/km
107 Bostelaar Benito Middelburg 30 00:44:45 32eH35 13.407 4.28 min/km
108 Christiaanse Harry AV'56 328 00:44:49 9eH55 13.387 4.28 min/km
109 Egeraat Leonhard van Spado 313 00:44:54 10eH55 13.363 4.29 min/km
110 Beuns Raoul AV'56 319 00:44:56 33eH35 13.353 4.29 min/km
111 Bruijs Petra Spado 220 00:44:59 2eD45 13.338 4.29 min/km
112 Oevelen Kees van Spado 312 00:45:01 25eH45 13.328 4.30 min/km
113 Woerden Frans Veenlopers 359 00:45:03 26eH45 13.318 4.30 min/km
114 Boschloo Jochem Koudekerke 21 00:45:05 34eH35 13.308 4.30 min/km
115 Joziasse Giorgio Middelburg 401 00:45:09 37eH20 13.289 4.30 min/km
116 Tuin Tonnis v d AV'56 90 00:45:11 38eH20 13.279 4.31 min/km
117 Vriend Robin de Hansweert 286 00:45:16 39eH20 13.254 4.31 min/km
118 Geluk Edwin Heinkenszand 345 00:45:18 35eH35 13.245 4.31 min/km
119 Tempelaar Wim Dynamica 16 00:45:22 11eH55 13.225 4.32 min/km
120 Spaans Gerrit AV'56 23 00:45:30 12eH55 13.186 4.33 min/km
121 Feijter Co de DeltaSport 36 00:45:34 27eH45 13.167 4.33 min/km
122 Vermeulen Leon Wemeldinge 362 00:45:36 36eH35 13.157 4.33 min/km
123 Paardekoper Rinus AV'56 263 00:45:38 13eH55 13.148 4.33 min/km
124 Baar Pieter-Jan de AV'56 74 00:45:41 37eH35 13.133 4.34 min/km
125 Versluis Linda Gapinge 221 00:45:44 3eD45 13.119 4.34 min/km
126 Rommers Marc Dynamica 49 00:45:46 28eH45 13.109 4.34 min/km
127 Heijden Kees van der Vlissingen 24 00:45:48 29eH45 13.100 4.34 min/km
128 Westeinde Marco v AV'56 340 00:45:52 30eH45 13.081 4.35 min/km
129 Vlieger Johan de Dynamica 46 00:45:55 14eH55 13.067 4.35 min/km
130 Smits Jack Dynamica 342 00:45:57 15eH55 13.057 4.35 min/km
131 Tramper Chris Kapelle 386 00:46:04 38eH35 13.024 4.36 min/km
132 Nooijer Jenny de Middelburg 222 00:46:06 4eD45 13.015 4.36 min/km
133 Moerland Marco Arnemuiden 394 00:46:08 40eH20 13.005 4.36 min/km
134 Roskam Rob Dynamica 54 00:46:11 39eH35 12.991 4.37 min/km
135 Geldof Ruud Dynamica 50 00:46:12 16eH55 12.987 4.37 min/km
136 Koene Ingrid AV'56 351 00:46:15 5eD45 12.972 4.37 min/km
137 Zuijdwegt Antoin Yerseke 308 00:46:24 41eH20 12.931 4.38 min/km
138 Guequierre John Dynamica 256 00:46:36 17eH55 12.875 4.39 min/km
139 Fraanje Martijn Wemeldinge 254 00:46:39 42eH20 12.861 4.39 min/km
140 Toonder Arne den AV'56 282 00:46:45 31eH45 12.834 4.40 min/km
141 Huurman Wim AV'56 28 00:46:50 18eH55 12.811 4.41 min/km
142 Moerland Marc-Jan Goes 366 00:46:58 43eH20 12.775 4.41 min/km
143 Sturm  Alfred Wemeldnge 384 00:47:03 40eH35 12.752 4.42 min/km
144 Strating Henny AV'56 261 00:47:15 6eD45 12.698 4.43 min/km
145 Koeveringen Jan van Kruiningen 355 00:47:26 44eH20 12.649 4.44 min/km
146 Helmich Werner Kapelle 269 00:47:31 32eH45 12.627 4.45 min/km
147 Water Alec van de Yerseke 392 00:47:33 41eH35 12.618 4.45 min/km
148 Westmaas Niels HHendrikskindere 7 00:47:36 45eH20 12.605 4.45 min/km
149 Rijke Arno de s-Gravenpolder 25 00:47:42 42eH35 12.578 4.46 min/km
150 Molegraaf Danny Koudekerke 343 00:47:52 33eH45 12.534 4.47 min/km
151 Jonker Tom AV'56 272 00:48:02 46eH20 12.491 4.48 min/km
152 Jonge Wim de AV'56 22 00:48:10 2eH65 12.456 4.48 min/km
153 Kraker John de Kapelle 48 00:48:12 34eH45 12.448 4.49 min/km
154 Koppejan Chris s-Gravenpolder 404 00:48:15 35eH45 12.435 4.49 min/km
155 Bevelander Anette Rilland 348 00:48:18 3eD20 12.422 4.49 min/km
156 Besuijen Marije Dynamica 333 00:48:24 4eD35 12.396 4.50 min/km
157 Besuijen Wim Dynamica 53 00:48:27 19eH55 12.383 4.50 min/km
158 Wingerden Jan van AV'56 87 00:48:29 20eH55 12.375 4.50 min/km
159 Machielsen Roxanne Goes 219 00:48:31 4eD20 12.366 4.51 min/km
160 Lievense Hans Middelburg 302 00:48:33 36eH45 12.358 4.51 min/km
161 Ploleij Arno Kruiningen 385 00:48:36 37eH45 12.345 4.51 min/km
162 Jong Marlies de Kapelle 372 00:48:38 43eH35 12.337 4.51 min/km
163 Delzenne Mart-Jan Krabbendijke 70 00:48:40 44eH35 12.328 4.52 min/km
164 Stee Jos van 's-Gravenpolder 258 00:48:44 38eH45 12.311 4.52 min/km
165 Kosten Jelco Yerseke 391 00:48:46 47eH20 12.303 4.52 min/km
166 Poleij Gertjan Kruiningen 287 00:48:48 45eH35 12.295 4.52 min/km
167 Steketee Maurice Middelburg 45 00:48:56 46eH35 12.261 4.53 min/km
168 Meeuwsen Adriaan Kruiningen 408 00:49:04 48eH20 12.228 4.54 min/km
169 Vermeulen Stephanie Dynamica 405 00:49:07 5eD20 12.215 4.54 min/km
170 Lievense Corina Middelburg 301 00:49:10 5eD35 12.203 4.54 min/km
171 Frijlink Mark Kloetinge 410 00:49:12 49eH20 12.195 4.55 min/km
172 Boven Hans van AV'56 363 00:49:14 39eH45 12.186 4.55 min/km
173 Nieuwenhuize Pamela AV'56 375 00:49:17 6eD20 12.174 4.55 min/km
174 Kramer Andre Yerseke 369 00:49:19 40eH45 12.166 4.55 min/km
175 Pietjouw Huibert Kapelle 296 00:49:26 50eH20 12.137 4.56 min/km
176 Vries Jannie de Dynamica 227 00:49:29 1eD55 12.125 4.56 min/km
177 Aalders Nicky 's-HHendrikskind 8 00:49:31 51eH20 12.117 4.57 min/km
178 Beijer Piet Dynamica 267 00:49:36 3eH65 12.096 4.57 min/km
179 Reus Renate de Vlissingen 304 00:49:40 7eD20 12.080 4.58 min/km
180 Rijkeboer Johan Middelburg 9 00:49:42 21eH55 12.072 4.58 min/km
181 Reijnoudt Anne-Sofie Kapelle 307 00:49:45 8eD20 12.060 4.58 min/km
182 Westerbeke Arnold Vlissingen 306 00:49:56 52eH20 12.016 4.59 min/km
183 Nieuwdorp Roos AV'56 350 00:49:58 9eD20 12.008 4.59 min/km
184 Eckhardt Marlou AV'56 234 00:50:11 10eD20 11.956 5.01 min/km
185 Hijfte Raoul van Yerseke 347 00:50:13 53eH20 11.948 5.01 min/km
186 Veringa Caroline Dynamica 223 00:50:17 6eD35 11.932 5.01 min/km
187 Eerzamen Pieter den Stellerunners 12 00:50:18 54eH20 11.928 5.01 min/km
188 Hofstra Chantal Vlissingen 400 00:50:21 11eD20 11.916 5.02 min/km
189 Hoondert William Heinkenszand 4 00:50:28 41eH45 11.889 5.02 min/km
190 Iwaarden Jaco van Yerseke 303 00:50:32 42eH45 11.873 5.03 min/km
191 Verschuure Annemarie AV'56 230 00:50:34 7eD35 11.865 5.03 min/km
192 Vries Peter de Zeewolde 251 00:50:46 22eH55 11.818 5.04 min/km
193 Timmers Tonny Vlissingen 403 00:50:49 47eH35 11.807 5.04 min/km
194 Disgo Mario Hoogerheide 332 00:50:56 43eH45 11.780 5.05 min/km
195 Panne Lannart vd Middelburg 399 00:51:01 55eH20 11.760 5.06 min/km
196 Bourgonje Rob AV'56 356 00:51:04 23eH55 11.749 5.06 min/km
197 Veerhoek Thomas Meliskerke 29 00:51:18 56eH20 11.695 5.07 min/km
198 Glind Herman vd AV'56 402 00:51:20 48eH35 11.688 5.07 min/km
199 Nijsse Rene AV'56 390 00:51:22 24eH55 11.680 5.08 min/km
200 Geschiere Suzanne Dynamica 236 00:51:31 7eD45 11.646 5.09 min/km
201 Veerhoek Max Meliskerke 86 00:51:41 57eH20 11.609 5.10 min/km
202 Verschure Gilles Heinkenszand 284 00:51:44 49eH35 11.597 5.10 min/km
203 Dries Stefan van den AV'56 5 00:51:51 58eH20 11.571 5.11 min/km
204 Moerland Renate Arnemuiden 393 00:51:54 12eD20 11.560 5.11 min/km
205 Hermans Emma Dynamica 377 00:51:58 13eD20 11.545 5.11 min/km
206 Kraker Paulette de Dynamica 324 00:52:00 8eD35 11.538 5.11 min/km
207 Blokpoel Henrike Dynamica 289 00:52:05 14eD20 11.520 5.12 min/km
208 Berg Ad van den AV'56 40 00:52:08 50eH35 11.508 5.12 min/km
209 Tempelaar Ineke Dynamica 240 00:52:23 2eD55 11.454 5.14 min/km
210 Schaik Robert van Goes 407 00:52:44 51eH35 11.378 5.16 min/km
211 Huysmans Bram Yerseke 268 00:53:07 52eH35 11.295 5.18 min/km
212 Sluijs Esther van AV'56 245 00:53:11 9eD35 11.281 5.19 min/km
213 Capelle Wim Bruinisse 337 00:53:15 53eH35 11.267 5.19 min/km
214 Goossen Marion Scheldesport 244 00:53:20 10eD35 11.250 5.20 min/km
215 Westeinde Danny v't Goes 381 00:53:24 54eH35 11.235 5.20 min/km
216 Witte Wim Borssele 364 00:53:42 25eH55 11.173 5.22 min/km
217 Rommers Gerard Dynamica 297 00:53:44 15eD20 11.166 5.22 min/km
218 Westveer Hans AV'56 371 00:53:47 26eH55 11.155 5.22 min/km
219 Nijsse Gisela AV'56 232 00:53:49 3eD55 11.148 5.22 min/km
220 Philipsen Jurgen Middelburg 85 00:53:51 55eH35 11.142 5.23 min/km
221 Bree Mariska de Middelburg 226 00:53:57 16eD20 11.121 5.23 min/km
222 Kleingeld Lena AVVN Vlissingen 242 00:54:00 4eD55 11.111 5.24 min/km
223 Feijter Maurits de Lewedorp 389 00:54:13 59eH20 11.066 5.25 min/km
224 Winter Anne de Ovezande 326 00:54:15 17eD20 11.059 5.25 min/km
225 Winter Rebecca de Ovezande 325 00:54:24 8eD45 11.029 5.26 min/km
226 Stijns Arthur Dynamica 322 00:54:27 4eH65 11.019 5.26 min/km
227 Antwerpen Chris van Goes 274 00:54:52 56eH35 10.935 5.29 min/km
228 Doel Patrick v d Goes 383 00:54:54 60eH20 10.928 5.29 min/km
229 Schoe Ilse Heinkenszand 266 00:55:39 18eD20 10.781 5.33 min/km
230 Post Angelique Heinkenszand 233 00:55:57 11eD35 10.723 5.35 min/km
231 Loon Joyce van THOR 382 00:56:20 19eD20 10.650 5.37 min/km
232 Fredriks Ria AV'56 241 00:56:23 5eD55 10.641 5.38 min/km
233 Splunter Anita van Heerle 380 00:56:28 9eD45 10.625 5.38 min/km
234 Jagt Sebastiaan v d Yerseke 397 00:56:34 57eH35 10.606 5.39 min/km
235 Schipper Marjan de Middelburg 229 00:56:44 12eD35 10.575 5.40 min/km
236 Hemert Joke van Nieuwdorp 243 00:57:02 6eD55 10.520 5.42 min/km
237 Rottier Andrea Heinkenszand 247 00:57:19 20eD20 10.468 5.43 min/km
238 Boutens Janneke Middelburg 344 00:57:24 7eD55 10.452 5.44 min/km
239 Janse MarieJose AV'56 271 00:57:58 10eD45 10.350 5.47 min/km
240 Sluijs Hans van Dynamica 13 00:58:10 5eH65 10.315 5.48 min/km
241 Kiewit Hen de Kapelle 409 00:58:41 58eH35 10.224 5.52 min/km
242 ?? 395 00:58:44 21eD20 10.215 5.52 min/km
243 Jozaisse Piet Nw St Joosland 358 00:58:54 27eH55 10.186 5.53 min/km
244 Kleven Lenie van avvn Vlissingen 237 00:59:14 8eD55 10.129 5.55 min/km
245 Simonse Marielle AV'56 318 00:59:16 13eD35 10.123 5.55 min/km
246 Zwieten Els van DeltaSport 235 01:00:14 9eD55 9.961 6.01 min/km
247 Mohr Marcel AV'56 370 01:00:45 28eH55 9.876 6.04 min/km
Jeugdcircuit 2016
Yerseke
1 Graaf Robert de AV'56 953 00:04:50 1eJ13-14 18.620 3.13 min/km
2 Kapteijn Stef AV'56 997 00:04:52 2eJ13-14 18.493 3.14 min/km
3 Dikkenberg Jesse v d AV'56 946 00:05:21 1eJ11-12 16.822 3.33 min/km
4 Koops Thijs Dynamica 999 00:05:24 2eJ11-12 16.666 3.35 min/km
5 Geldof Jasmijn Dynamica 954 00:05:27 1eM13-14 16.513 3.38 min/km
6 Verbrugge Ipe AV'56 965 00:05:29 1eJ09-10 16.413 3.39 min/km
7 Kole Owen Kruiningen 939 00:05:32 3eJ11-12 16.265 3.41 min/km
8 Geense Bowen Waarde 961 00:05:40 4eJ11-12 15.882 3.46 min/km
9 Baar Remco de AV'56 962 00:05:41 5eJ11-12 15.835 3.47 min/km
10 Sturm Tycho Wemeldinge 971 00:05:42 6eJ11-12 15.789 3.47 min/km
11 Graaf Amy de AV'56 955 00:05:43 1eM09-10 15.743 3.48 min/km
12 Rijkhals Jeffrey Dynamica 981 00:05:43 7eJ11-12 15.743 3.48 min/km
13 Dees Tom Goes 993 00:05:45 8eJ11-12 15.652 3.49 min/km
14 Joossens Nynke Middelburg 970 00:05:47 1eM11-12 15.561 3.51 min/km
15 Steenblok Koen AV'56 987 00:05:50 2eJ09-10 15.428 3.53 min/km
16 Veerhoek Maik Meliskerke 990 00:05:52 3eJ09-10 15.340 3.54 min/km
17 Lorier Lisanne Dynamica 983 00:05:54 2eM11-12 15.254 3.56 min/km
18 Haar Dana ter Dynamica 988 00:06:00 3eM11-12 15.000 4.00 min/km
19 Kraker Ysmine de Dynamica 972 00:06:02 2eM09-10 14.917 4.01 min/km
20 Harthoorn Lukas AV'56 940 00:06:05 9eJ11-12 14.794 4.03 min/km
21 Kole Viggo Kruiningen 937 00:06:07 4eJ09-10 14.713 4.04 min/km
22 Karelse Yara AV'56 976 00:06:09 3eM09-10 14.634 4.05 min/km
23 Koole Stijn Dynamica 985 00:06:13 5eJ09-10 14.477 4.08 min/km
24 Bleijenberg Joram Middelburg 960 00:06:15 6eJ09-10 14.400 4.09 min/km
25 Verbrugge Mette AV'56 943 00:06:18 4eM11-12 14.285 4.11 min/km
26 Elissen Thijs IJsselstein 931 00:06:20 10eJ11-12 14.210 4.13 min/km
27 Berg Nino van den AV'56 984 00:06:23 7eJ09-10 14.099 4.15 min/km
28 Dikkenberg Inke v d AV'56 947 00:06:25 4eM09-10 14.025 4.16 min/km
29 Luijk Zoe van AV'56 974 00:06:28 5eM09-10 13.917 4.18 min/km
30 Simonse Jesper Goes 979 00:06:30 11eJ11-12 13.846 4.20 min/km
31 Simonse Marit AV'56 978 00:06:32 6eM09-10 13.775 4.21 min/km
32 Donchenko Maxime Argon 933 00:06:35 8eJ09-10 13.670 4.23 min/km
33 Poleij Mila Kruiningen 928 00:06:37 5eM11-12 13.602 4.24 min/km
34 Sluijs Femke van AV'56 998 00:06:43 6eM11-12 13.399 4.28 min/km
35 Roodenburg Thomas Middelburg 957 00:06:46 12eJ11-12 13.300 4.30 min/km
36 Kok Timon Arnemuiden 966 00:06:49 9eJ09-10 13.202 4.32 min/km
37 Harthoorn Marise AV'56 938 00:06:51 7eM09-10 13.138 4.33 min/km
38 Lievense Carmen Middelburg 952 00:06:53 7eM11-12 13.075 4.35 min/km
39 Bauer Amy Kruiningen 942 00:06:56 8eM11-12 12.980 4.37 min/km
40 Poleij Niek Kruiningen 949 00:06:58 1eJ07-08 12.918 4.38 min/km
41 Boonman Anouk Nieuwdorp 995 00:07:01 8eM09-10 12.826 4.40 min/km
42 Poleij Maud Kruiningen 945 00:07:03 9eM09-10 12.765 4.41 min/km
43 Elissen Pien IJsselstein 932 00:07:05 10eM09-10 12.705 4.43 min/km
44 Jong Ilse de Kapelle 929 00:07:20 1eM07-08 12.272 4.53 min/km
45 Jonge Dylano de Dynamica 986 00:07:27 2eJ07-08 12.080 4.58 min/km
46 Lorier Floor Vlissingen 982 00:07:29 2eM07-08 12.026 4.59 min/km
47 Boonman Jasper Nieuwdorp 996 00:07:36 3eJ07-08 11.842 5.03 min/km
48 Dees Rody AV'56 992 00:07:38 10eJ09-10 11.790 5.05 min/km
49 Bauer Anouk Kruiningen 941 00:07:41 3eM07-08 11.713 5.07 min/km
50 Luijk Tess van AV'56 975 00:07:43 4eM07-08 11.663 5.08 min/km
51 Jong Julia de Kapelle 930 00:07:46 5eM07-08 11.587 5.10 min/km
52 Parel Timon vd Yerseke 926 00:08:21 4eJ07-08 10.778 5.33 min/km
53 Poleij Timo Kruiningen 927 00:08:25 5eJ07-08 10.693 5.36 min/km
54 IJsseldijk Noa Rotterdam 935 00:08:28 9eM11-12 10.629 5.38 min/km
55 Sikken Annicka Rotterdam 934 00:08:31 11eM09-10 10.567 5.40 min/km
56 Polderman Suzie Yerseke 936 00:08:33 12eM09-10 10.526 5.41 min/km
57 Wiedenhoff Sven Middelburg 959 00:08:36 13eJ11-12 10.465 5.43 min/km

organisatie: DYNAMICA/Delta Sport/AV'56
opm o.v.v. startnummer binnen 5 dagen naar aeromad@zeelandnet.nl

 

Tussenstand na 2 wedstrijden:

Mannen

Vrouwen

Jeugd